صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
با حضور معاون بهداشت وزارت بهداشت؛

۱۰ پروژه بهداشتی در نیشابور افتتاح شد

۱۰ پروژه بهداشتی با حضور دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نیشابور افتتاح شد.

به گزارش جهانی خبر از  وبدا، دکتر رئیسی در مراسم افتتاح هم زمان پروژه های بهداشتی دانشکده علوم پزشکی نیشابور ضمن تشکر از مسئولین دانشکده و خیرین گفت: در دانشکده علوم پزشکی نیشابور زمینه ای  فراهم شده است که تجلی زیبایی از همکاری مردم و دولت به منصه ظهور رسیده است.

معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن تشکر از خیرین افزود: خیرین بزرگوار، دل در گرو رفع مشکلات مردم دارند و در جهت رفاه و گسترش عدالت در سلامت قدم های بزرگی برداشته اند و امیدواریم شاهد تداوم این کارهای بزرگ در سراسر کشور عزیزمان باشیم.

دکتر رئیسی با اشاره به این که در حوزه سلامت اقدامات بسیار خوبی انجام شده است، افزود: طرح تحول سلامت از دولت یازدهم شروع شده و همچنان و با قوت در دولت دوازدهم ادامه دارد.

وی با بیان اینکه  6250 پروژه بهداشتی در وزارت بهداشت طراحی شده است، اضافه کرد: تا هفته دولت سال جاری بیش از 3500 پروژه از پروژ های مذکور افتتاح شده و به بهره برداری می رسد.

معاون بهداشت وزارت بهداشت در پایان خاطر نشان کرد: ویژگی اول پروژه های طرح تحول سلامت این است که در حاشیه شهر و در شهر های زیر 20 هزار نفر جمعیت و در سطح روستاها و مناطق محروم به بهره برداری می رسد و ویژگی دوم اینکه خیرین سلامت و مردم همگام با وزارت بهداشت در این مسیر حرکت می کنند و امید است که شاهد تداوم توسعه عدالت در سلامت در سراسر کشور باشیم.

گفتنی است در این سفر 10 پروژه بهداشتی شامل یک مجتمع بهداشتی و درمانی، دو مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و هفت خانه بهداشت در شهرستان نیشابور توسط معاون بهداشت وزارت بهداشت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۴۸۵۹
تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۲۴     ساعت: ۱۰ : ۴۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۰ مهر
  • ١١ صفر ١٤٤٠
  • Oct 22 2018