صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها

نیروی انتظامی به دنبال حذف فیزیکی ماموریت هاست

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان این که منشا اقتدار پلیس، سرمایه اجتماعی آن است، ارائه خدمات الکترونیکی به مردم را یکی از مهم ترین اهداف سازمان عنوان کرد و گفت: نیروی انتظامی به دنبال حذف فیزیکی ماموریت ها است.

به گزارش  جهانی خبر از پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در بیست و چهارمین همایش عمومی فرماندهان و مدیران انتظامی لرستان، با اشاره به حوادث اخیر، اظهارداشت: پلیس با تدبیر و در کنار آن با روحیه اغناگری، قدرت خویشتنداری، تکریم ارباب رجوع و نیز اعمال قانون توانست این حوادث را کنترل کند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا یکی از ویژگی های بارز استان لرستان را در کنار هم بودن مسئولان و مردم دانست و افزود: این مهم، نشان از اعتقادات مردم استان است.

سردار شرفی با بیان اینکه استان لرستان از نظر شاخص های عملکردی نسبت به سایر استان های کشور از وضعیت مطلوبی برخوردار است، به کاهش 8 درصدی  انواع سرقت ها و  43 درصدی سرقت مسلحانه در سال گذشته در این استان اشاره و بیان کرد: سرقت مغازه نیز  18 درصد کاهش داشته  است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا، منشا اقتدار پلیس را سرمایه اجتماعی آن دانست و یادآور شد: اسلحه پلیس همانا منطق، قانون مداری و هوش پلیس است. 

 وی با بیان اینکه موضوع برون سپاری در دستور کار نیروی انتظامی است، اظهار داشت: بسیاری از وظایف غیرضروری به بخش خصوصی واگذار شده است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا افزود: توسعه امنیت مردم پایه، با راه اندازی 700 موسسه و 100 هزار نگهبان محله نیز اجرایی شده؛ ضمن اینکه به دنبال ارتقاء 50 درصدی این مهم هستیم.

این مقام ارشد انتظامی، ارائه خدمات الکترونیکی به مردم را یکی از مهم ترین اهداف سازمان دانست و اشاره کرد: ناجا به دنبال حذف فیزیکی ماموریت ها است.

سردار شرفی در پایان با اشاره به مراجعه 30 میلیون باری مردم در سال گذشته به کلانتری های کشور، گفت: این امر رضایتمندی 89 درصدی مردم را درپی داشته است.

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۴۸۹۶
تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۲۵     ساعت: ۱۰ : ۵۲
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۰ مهر
  • ١١ صفر ١٤٤٠
  • Oct 22 2018