صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
نماینده ولی فقیه در هلال احمر بیان کرد:

مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان ها، همتراز با مدیران عامل فعالیت می کنند

نماینده ولی فقیه در هلال احمر پیش از ظهر امروز در مراسم بازگشایی دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان داوطلبانکه با حضور دکتر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر برگزار شد گفت : این دفتر، مجموعه ای برای تعریف بیش از پیش فعالیت های این سازمان در بین مردم، خیرین و نیکوکاران خواهد بود.

 

به گزارش  جهانی خبر از  روابط عمومی اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین معزی در یکصد و شصت و دومین نشست شورای معاونین جمعیت هلال احمر به میزبانی سازمان داوطلبان به منظور معرفی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان داوطلبان و ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: در ماه مبارک رمضان برکات و رحمت الهی افزون شده و مغفرت و آمرزش پروردگار همواره شامل حال بندگانش می شود.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر با اشاره به اینکه سازمان داوطلبان به منظور جلب مشارکت های مردمی و ارتباط با جامعه ی خیرین و نیکوکاران از مهمترین بخش های هلال احمر است افزود: فعالیت های عام المنفعه ی این مجموعه در جهت کمک به اقشار ضعیف و مستمند باید تقویت شود.

وی با یاد آوری این نکته که قشر ضعیف جامعه نیازمند توجه و مساعدت بیشتر نهادهای خدمت رسان هستند خاطر نشان کرد: در سازمان داوطلبان باید تلاش کنیم تا با برنامه ریزی برای جلب اعتماد مردمی، شرایط مناسبی برای ارائه خدمات نوع دوستانه و عام المنفعه در جامعه ایجاد شود.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر سپس با تبیین فلسفه وجودی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر تصریح کرد: هدایت و نظارت بر کلیه امور در هلال احمر و همچنین کمک به ارتقاء سطح فرهنگ کارکنان از مهمترین وظایف این مجموعه نظارتی –فرهنگی است.

حجت الاسلام و المسلمین معزی با تاکید بر اینکه دفاتر نمایندگی ولی فقیه بر اساس اساسنامه جمعیت هلال احمر در مجموعه های استانی نیز فعالیت می کنند خاطر نشان کرد: این دفاتر وظایف هدایتی- نظارتی و همچنین موضوعات فرهنگی هر مجموعه استانی را بر عهده داشته و همتراز با مدیرعامل هلال احمر استان در پیشبرد اهداف عالی هلال احمر فعالیت می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین معزی در ادامه، وجود دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر ستاد، استان ها و سازمان های تابعه را یک رکن برای جلب حداکثری اعتماد خیرین و مشارکت های مردمی دانست و گفت: پس از موسسه علمی-کاربردی هلال احمر ایران و سازمان امدادونجات، امروز شاهد بازگشایی دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان داوطلبان هستیم.

وی افزود: دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان داوطلبان مجموعه ای برای تعریف بیش از پیش فعالیت های این سازمان در بین مردم و همچنین ارتباط مستمر و مداوم با خیرین در جامعه خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر در پایان گسترش معارف و فرهنگ اسلامی ، ارتباط مستمر با خیرین و داوطلبان ، تحکیم پایه های اعتقادی، معنوی، اخلاقی و انقلابی مدیران و کارکنان سازمان داوطلبان و همچنین نظارت بر امور و تلاش در جهت رعایت موازین شرعی در سطح این سازمان را از مهمترین وظایف دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان داوطلبان دانست.

یاد آور می شود حجت الاسلام و المسلمین زاهدی از سوی نماینده ولی فقیه در هلال احمر، به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان داوطلبان منصوب شد.

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۴۸۹۷
تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۲۵     ساعت: ۱۰ : ۵۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۰ مهر
  • ١١ صفر ١٤٤٠
  • Oct 22 2018