صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
درآستانه روز ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت

قدردانی مدیر کل فرودگاه مهراباد از مدیریت و کارشناسان روابط عمومی

مدیرکل فرودگاه بین‎المللی مهرآباد، مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و همچنین مدیرکل فرودگاه‎های استان آذربایجان شرقی در دیدار با مدیر و کارکنان روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، وفرودگاه مهراباد از فعالیت‎های مدیریت و کارکنان روابط عمومی ستاد ومهراباد قدردانی کردند.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی فرودگاه مهراباد ، این دیدار در روز ، دوشنبه 24 اردیبهشت 97، با حضور میرسعید صفی نیا؛ مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران و دو تن از معاونان وی و همکاران روابط عمومی مهرآباد،  فرشید گلیج؛ مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، مصطفی صفائی؛ مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی به میزبانی یداله آقائی صائم؛ مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوای ایران و کارشناسان روابط عمومی در آستانه روز ارتباطات و روابط عمومی و به منظور تقدیر از فعالیتهای این مجموعه برگزار شد.

خدمات روابط عمومی کم نظیر بود، واقعا متشکرم

میرسعید صفینیا، مدیرکل روابط عمومی فرودگاه بینالمللی مهرآباد، در این مراسم گفت: در سال 96؛ هم زمانی که در ستاد مسئولیت داشتم و هم زمانی که به مهرآباد رفتم، شاهد همکاری بسیار خوبی از سوی روابط عمومی بودهام و به خصوص درباره  بحران بارش شدید برف در مهرآباد، این توجه و پوشش مناسب خبری تأثیر بسیار مثبتی داشت و توانست جلوی بسیاری از بحرانها و مسائل را بگیرد و باعث دلگرمی و انگیزه بیشتر میان همکارانمان شود. روابط عمومی در سال 96 خدمات کم نظیری را ارائه داد و من واقعا از شما متشکرم.

وی که همراه با هادی آشتیانی، معاون تسهیلات فرودگاهی مهرآباد، عباس ایمان پور، رئیس اداره حراست مهرآباد، وپرسنل روابط عمومی مهراباد  همکارانش در این دیدار حاضر شده بود، با تاکید بر اهمیت کار روابط عمومی برای فرودگاه مهرآباد به عنوان پُررفت و آمدترین فرودگاه کشور گفت: این امر باعث میشود که حساسیتهای موجود در خدمترسانی به مسافران بهتر و بیشتر دیده شود و روحیه مسئولیتپذیری در میان همکاران افزایش یابد.

مدیرکل فرودگاه مهرآباد گفت:  روند فعالیت سازنده روابط عمومی در سطح فرودگاههای سراسر کشور نیز قابل مشاهده است و جا دارد که در این فرصت از زحمات تک تک همکاران روابط عمومی در ستاد و همچنین در فرودگاه مهرآباد قدردانی کنم.

ایشان تاکید نمود در حوزه روابط عمومی فرودگاه مهراباد ما شاهد تلاش بچه ها در این حوزه می باشیم وخروجی این امر بر همگان روشن می باشد .اما در اینحا از شما می خواهم مهرآباد را ویژه ببینید وهمکاران ما را در روابط عمومی یاری رسانید .

در ادامه فرشید گلیج؛ مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، مصطفی صفائی؛ مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان نیز از زحمات این حوزه تشکر وقدردانی نمودند .

در پایا این نشست، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوای ایران نیز ضمن تشکر از حضور گرم و صمیمی مهمانان گفت: باعث افتخار است که دوستانی مانند شما داریم؛ شما که از نظر تجربه، تخصص و تعهد  قابل احترام هستید و با وجود مشغلههای مهم کاری، وقت گذاشتید و تشریف آوردید.

روابط عمومی به دنبال انجام کارهای فاخر و اثرگذار است

وی افزود: از ویژگیهای آقایان گلیج و صفینیا این است که با نگاه حساس خود نظرات و انتقاداتشان را میگویند و ما را در بهبود فعالیتهای روابط عمومی یاری میکنند. در همین جا از آقای صفایی و دیگر مدیران فرودگاهها که به دلیل دوری مسافت کمتر در خدمتشان هستیم نیز درخواست میکنم ما را از نظرات خود آگاه کنند تا بتوانیم فعالیتهای خود را بهبود بخشیم.

آقائی با اشاره به نگرش روابط عمومی برای انجام کارهای خوب و فاخر گفت: با وجود تعداد کم نیروها سعی میکنیم علاوه بر کارهای خبری و تصویر روزمره، کارهای فاخری را انجام دهیم. تعدادی از این اقدامات را در برنامه سال 97 روابط عمومی خدمت آقای مدیرعامل ارائه دادهایم.

وی ادامه داد: برای نمونه، امسال برای معرفی بهتر فرودگاهها برنامه داریم و قصد داریم با حضور در فرودگاهها، به آرشیوسازی تصویر و اطلاعات آنها بپردازیم تا برای پرتال و همچنین برای خبرنگاران مورد استفاده قرار گیرند.

مدیر روابط عمومی در پایان گفت: به نمایندگی از همکارانم از شما تشکر میکنم و بدانید که این حرکت معنوی شما برای ما خیلی ارزشمند است و درخواست میکنم به منظور دستیابی به اهداف مشترکمان ارتباط و همکاری بیشتری با روابط عمومی داشته باشید.

 در پایان این مراسم میرسعید صفی نیا با اهدای لوح تقدیر، از مدیر و تمامی کارکنان روابط عمومی شرکت و کارکنان روابط عمومی فرودگاه مهرآباد قدردانی کرد.

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۴۹۰۲
تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۲۵     ساعت: ۱۱ : ۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اقتصادی       زیرسرویس: اقتصادی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۰ مهر
  • ١١ صفر ١٤٤٠
  • Oct 22 2018