صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها

موفقیت فیلم «همیشه تو اول سلام می‌کنی» در جشنواره بین‌المللی رسام

فیلم داستانی «همیشه تو اول سلام می‌کنی» به کارگردانی سعید نجاتی و تهیه‌کنندگی حوزه هنری استان قم مقام نخست جشنواره بین‌المللی فیلم «رسام» را به خود اختصاص داد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی حوزه هنری، فیلم داستانی «همیشه تو اول سلام می‌کنی» به کارگردانی سعید نجاتی و تهیه‌کنندگی حوزه هنری استان قم مقام نخست جشنواره بین‌المللی فیلم «رسام» را به خود اختصاص داد. این فیلم توانست در بخش ملی فیلم‌های 180 ثانیه‌ای جشنواره به این موفقیت دست یابد. نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه دفاع مقدس «رسام»  با رویکرد مدافعان وطن و مدافعان حرم در دو بخش اصلی فیلم  و فیلم‌نامه برگزار شد.

داستان این فیلم کوتاه درباره دختری است که با زحمت قصد دارد آب را به جایی برساند و اتفاقاتی در این حین می‌افتد که مخاطب را با خود همراه می‌کند... . این فیلم تاکنون برگزیده‌ جشنواره‌های متعددی از جمله جشنواره بین‌المللی مهر محرم و جشنواره آثار قرآنی شمیم وحی بوده‌است.  

نوشتن فیلم‌نامه و تدوین این فیلم کوتاه بر عهده سعید نجاتی بوده‌است.‌ تصویربردار آن منصور حیدری، مدیر تولید فیلم علیرضا طالبی، صدابردار مجید نجاتی، صداگذار بهروز شهامت، مدیر صحنه علیرضا انصاری بوده‌اند و جلوه‌های بصری آن را نیز حسن جوادی برعهده داشته است.

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۴۹۰۸
تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۲۵     ساعت: ۱۱ : ۳۲
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۰ مهر
  • ١١ صفر ١٤٤٠
  • Oct 22 2018