صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
حمید رضا شاه آبادی:

رسانه ملی از آثار منخب رزمواره مدافعان حرم بهترین بهره را خواهد برد.

معاون صدا ی رسانه ملی گفت: با برگزاری رزمواره مدافعان حرم سنگ بنای خوبی در کشور نهادینه شد

به گزارش جهانی خبر از ستاد خبری نخستین رزمواره مدافعان حرم، آیین اختتامیه نخستین «رزمواره مدافعان حرم» عصر دیروز(دوشنبه  ۲۴ اردیبهشت‌ماه) با حضور سردار سرتیپ بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  و دکتر حمید رضا شاه آبادی معاون صدا برگزار شد.

حمید رضا شاه آبادی معاون صدا گفت: با برگزاری رزمواره مدافعان حرم سنگ بنای خوبی در کشور نهادینه شد .انتخاب نام رزمواره همانند مدافعان حرم که در همه عالم تک هستند یک واژه انحصاری است که به این حرکت عظمت بخشیده است .

وی ادامه داد: رسانه ملی در درون هنرمندان و افتخار آفرینان زیادی دارد  که توفیقات بسیاری را حاصل کرده اند.رسانه ملی یک تنه در برابر 160 رسانه شایعه افکن مصاف می کند .

شاه آبادی با بیان اینکه این رزمواره آثار هنرمندان آماتور و نیمه حرفه ای که علاقمند بودند دینشان را به ستارگان این کشور ادا کنند ،ر ا به رقابت می گذارد.گفت: مجموعه مختلفی از جمله بسیج ،رسانه ملی با محوریت رادیو ایران  ،موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس،فضای مجازی  و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دست به دست هم دادند تا راهی باز شود که آثار هنرمندان دلسوز که حاصل حس نابشان بوده است را ارائه کنند.

معاون صدا با بیان اینکه ما به عنوان رسانه ملی از این آثار نه به لحاظ تکنیک  بلکه به لحاظ احساس  جوانان به وجود آورنده خالق این آثار آنها را در صدا و سیما طور دیگری می بینیم ،خاطر نشان ساخت :این آثار به دلیل اینکه با حفظ و حال خوبی جمع شده است بهترین استفاده را خواهد کرد و تلاش می کنیم از این هنرمندان در عرصه های مختلف بهره ببریم.

 

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۴۹۱۴
تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۲۵     ساعت: ۱۱ : ۵۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۰ مهر
  • ١١ صفر ١٤٤٠
  • Oct 22 2018