صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
با هدف تجلیل از طلایه‌داری مراجع در امر تبلیغ؛

کارت افتخاری تبلیغ آیت‌الله علوی گرگانی رونمایی می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف گفت: کارت افتخاری تبلیغ این سازمان به نام آیت‌الله علوی گرگانی طی مراسمی در دفتر این مرجع تقلید رونمایی خواهد شد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام غلامرضا عادل؛ معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به وظیفه ذاتی طلاب علوم دینی یعنی تبلیغ دین اسلام اظهار کرد: مراجع عظام تقلید به عنوان الگوهای برجسته تبلیغ، همواره در این عرصه پیشگام بوده‌اند.
وی افزود: بسیاری از طلاب بعد از چند سال تحصیل و تبلیغ، وارد کارهای اجرایی شده و از امر تبلیغ باز می‌مانند ولی مراجع و اساتید برجسته حوزوی علیرغم مشغله فراوان، تبلیغ به شیوه سنتی را فراموش نکرده و در مناسبت‌های مختلف، به سفرهای علمی – تبلیغی می‌روند.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه مراجع تقلید شیعه همواره در صف مقدم تبلیغ دین بوده و هستند، گفت: بر این اساس و به عنوان یک اقدام نمادین در راستای تجلیل از مقام مرجعیت که در حوزه تبلیغ دین فعالیت چشمگیری دارند، مراسمی در دفتر آیت‌الله علوی گرگانی به منظور رونمایی از کارت افتخاری تبلیغ به نام این استاد برجسته حوزوی برگزار خواهد شد.
عادل ادامه داد: این مراسم از ساعت ۱۱ روز چهارشنبه ۱۴ شهریورماه با حضور رئیس و مدیران ارشد سازمان اوقاف و امور خیریه در دفتر این مرجع تقلید برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: آیت‌الله علوی گرگانی از جمله مراجعی است که در همه مناسبت‌های تبلیغی به استان گلستان سفر کرده و به شیوه سنتی یعنی برپایی منبر و مجالس دینی، به کار تبلیغ می‌پردازند.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه صدور کارت افتخاری تبلیغ در مورد سایر علما و مراجع تقلید نیز صورت خواهد گرفت، یادآور شد: هدف از این اقدام، اطلاع‌رسانی شایسته و بایسته در مورد فعالیت تبلیغی مراجع عظام تقلید به عنوان طلایه‌داران امر تبلیغ است.

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۰۴۰۰
تاریخ: ۱۳۹۷/۶/۱۳     ساعت: ۱۶ : ۵۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن
  • ١٠ جمادي الثانيه ١٤٤٠
  • Feb 16 2019