صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
در قالب طرح «چشم‌ها می‌گویند»:

دانشجویان فرهنگی گزارشگر «رادیو ایران» می‌شوند

دانشجویان دانشگاه فرهنگیان می توانند در قالب طرح «چشم ها می گویند» گزارشگران افتخاری رادیو ایران در جریان پیاده روی اربعین شوند.

به گزارش جهانی خبر از شبکه رادیویی ایران، بر اساس اعلام ستاد اربعین دانشگاه، هر ساله حضور عظیم و پرشور  عاشقان حسینی درکربلای معلی درکنار موکب ها و خیمه های فراوانی که  برای پذیرایی برپا می شوند، صحنه های بسیار زیبا، عارفانه و نابی را خلق می کنند.
براین اساس به منظور شکوفایی و پرورش استعدادهای زائران در خوب دیدن و خوب بیان کردن احساسات و دیده ها، دانشجومعلمان زائر می توانند هر روزه مشاهدات خود را از نهضت عظیم راهپیمایی حسینی(ع) در قالب فایل های صوتی 3تا 5 دقیقه ای آماده و به عنوان گزارشگر افتخاری از طریق رادیو ایران به سمع عموم مردم برسانند.
علاقمندان جهت شرکت در طرح "چشم ها می گویند" پیش از اعزام از طریق مراجعه به واحد فرهنگی پردیس یا مرکز و ارسال از طریق سیستم اتوماسیون به معاونت فرهنگی واجتماعی یا ارسال به ادمین کانال" الحسین یجمعنا "به نشانی: @arbaeinn98 می توانند راوی جلوه های ناب اربعین حسینی باشند.
شایان ذکر است طبق توافق دانشگاه فرهنگیان و رادیو ایران، دانشجومعلمانی که در این طرح حضور پیدا می کنند از این پس به عنوان "ایران یاران؛ گزارشگران افتخاری استانی رادیو ایران" میتوانند به این رسانه ادامه همکاری دهند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۰۵۱۳
تاریخ: ۱۳۹۸/۷/۱۹     ساعت: ۱۱ : ۲۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ جمعه ۲۶ مهر
  • ١٨ صفر ١٤٤١
  • Oct 18 2019