صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
با هدف هم افزایی ملی:

رادیو «انتخابات» راه‌اندازی می‌شود

فاتحی گفت: در آستانه برگزاری یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی ، رادیو «انتخابات» راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی معاونت صدا ، حامد فاتحی با اعلام این خبر گفت:  نظر به شرایط حساس داخلی، منطقه و بین المللی و اهمیت بسیار زیاد برگزاری موفق یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و بستر سازی برای مشارکت حداکثری ملت بزرگ ایران در اولین انتخابات گام دوم انقلاب ، معاونت صدا تصمیم به راه اندازی " رادیو انتخابات " نموده و تلاش دارد در کنار مردم و مسئولان نظام به  افزایش شور و شوق انتخاباتی و گرم نمودن فضای انتخاباتی کشور کمک نماید.
فاتحی تصریح کرد: این رادیو  با شعار «رادیو انتخابات ، صدای جمهور... طنین همدلی ، حضور و حماسه » ، با حضوردکتر  شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، جمال عرف معاون سیاسی وزارت کشور، مدیران شبکه‌های رادیویی و جمعی از مدیران ستادی و کارکنان معاونت صدا افتتاح خواهد شد.
وی ادامه داد: این مراسم روز شنبه ۲۶  بهمن ماه ساعت ۱۰:۳۰ در استودیو شماره هشت ساختمان شهدای رادیو با هدف بستر سازی ، تسهیل و هم افزایی ملی برای برگزاری انتخابات طراز انقلاب اسلامی برگزار می شود.
مدیر روابط عمومی معاونت صدا خاطر نشان کرد: رویکرد رسانه ای این رادیو امید به آینده ،تکثیر نشاط اجتماعی و مشارکت مسئولانه مردم  است که بر روی موجfm ردیف 5/95 مگاهرتز از روز چهارشنبه 23 بهمن  تا چهارم اسفند ماه به فعالیت خود ادامه می دهد
ابوالفضل نوروزی  مدیر گروه سیاسی اجتماعی رادیو گفتگو ، مدیریت رادیو انتخابات را بر عهده دارد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۳۹۰۲
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۲۱     ساعت: ۲۱ : ۱۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۱۰ اسفند
  • ٥ رجب ١٤٤١
  • Feb 29 2020