صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
در راستای تحقق اهداف وزارت میراث فرهنگی

کمپرهای ایران در جزیره زیبای قشم گردهم آمدند

رالی کمپرهای کشور به همت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در حال برگزاری است.

به گزارش جهانی خبر ازروابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، خودروهای حاضر در این رالی روز 17 بهمن با هدف ترویج فرهنگ اتومبیلرانی ایمن و توسعه سفرهای ارزان از تهران حرکت کردند و پس از پشت سر گذاشتن استان‌های قم، اصفهان، یزد و هرمزگان و بازدید از جاذبه‌های گوناگون مسیر خود، به جزیره زیبای قشم رسیدند.
در رالی گردشگری مسافرتی خانوادگی (کمپر) 50 خودرو مسافرتی از استان‌های تهران، البرز، قزوین، یزد و خراسان رضوی حضور دارند.
کمپ جزایر ناز قشم تا 25 بهمن میزبان کمپر‌های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی خواهد بود.
گرامیداشت ایام فرخنده پیروزی انقلاب اسلامی ایران، توسعه و ترویج گردشگری ارزان، آشنایی عموم مردم با اقوام مختلف کشورمان، تحکیم بنیان خانواده با حضور آنان در یک رویداد فرهنگی- گردشگری در کنار یکدیگر، ترویج فرهنگ اتومبیلرانی ایمن، معرفی جاذبه‌های کمتر شناخته شده استان‌های مختلف، معرفی جاذبه‌های کم نظیر جزیره قشم و کمک به حفظ محیط زیست و طبیعت زیبای ایران، از جمله اهداف برگزاری رالی یاد شده است.
این رالی با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، سازمان منطقه آزاد قشم و پلیس راهور ناجا در حال برگزاری است.

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۳۹۰۶
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۲۳     ساعت: ۲۱ : ۵۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ جمعه ۹ اسفند
  • ٤ رجب ١٤٤١
  • Feb 28 2020