صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها

فراخوان مقاله همایش بین المللی علوم و فناوری نانو

همایش بین المللی علوم و فناوری نانو، ۲۴ اسفندماه ۹۸ توسط پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران در دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران، زهرا امام جمعه رییس همایش و رییس پردیس ارس با اعلام این مطلب اظهار داشت: پردیس ارس با مشارکت گسترده دانشگاه های عراق و در راستای توسعه همکاری های علمی بین المللی بین استادان و پژوهشگران جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه های کشورعراق و سوریه، " همایش بین المللی علوم و فناوری نانو" (با شماره مجوز 11410-98200 از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام)  را در اسفندماه 1398 در دانشگاه تهران برگزار می کند.

وی گفت: در این همایش ضمن ارائه تبادل آخرین یافته های پژوهشی و دستاوردهای تحقیقاتی، زمینه گسترش تعاملات علمی و پژوهشی بین استادان و دانشجویان کشورهای حاضر در همایش گسترش می یابد.

گفتنی است: شرکت کنندگان  می توانند مقالات خود را جهت ارائه در این همایش، حداکثر تا 10 اسفند ماه 98 در یکی از محورهای نانو شیمی/ نانو مواد، نانو پزشکی/ نانو پوشش، نانو سیالات/ نانو فیزیک، نانو بیو تکنولوژی/ نانو کامپوزیت، نانو الکترونیک/ نانو در صنعت، سم شناسی و ایمنی نانو مواد، نانو در علوم صنایع غذایی، نانو در علوم کشاورزی، نانو در محیط زیست و سایر موضوعات مرتبط به دبیرخانه همایش به آدرس info@ut2020.ir ارسال نمایند.

علاقه مندان برای ثبت نام و دریافت آگاهی بیشترمی توانند از سایت همایش به آدرس: www.ut2020.ir بازدید نمایند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۴۹۴۵
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۲۶     ساعت: ۱۰ : ۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ جمعه ۹ اسفند
  • ٤ رجب ١٤٤١
  • Feb 28 2020