صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
hazrati
maryam
maryam
maryam
با اعلام رعدی، مدیر فنی فوتسال بانوان

دیدار ایران با اسپانیا و پرتغال قطعی شد

با اعلام علی رعدی، مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان ایران دیدار دوستانه با تیم های اسپانیا و پرتغال در تورنمنت چهار جانبه روسیه قطعی شده است.

به گزارش  جهانی خبر_"ورزش سه"، علی رعدی در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال بانوان ایران می گوید: از 26 فروردین بچه ها وارد اردو می شوند و ازبیست و هفتم تمرینات به طور جدی آغاز می شود. این تمرینات تا روز پایان ماه ادامه خواهد داشت و بعد از آن بچه ها چند روزی استراحت خواهند کرد و دور جدید تمرینات از 8 اردیبهشت آغاز می شود و تیم روز چهاردهم عازم روسیه می شود. ما در روز 15 اردیبهشت با پرتغال بازی می کنیم. یک روز بعد با روسیه بازی خواهیم داشت. روز هفدهم استراحت می کنیم و روز 18 هم به مصاف اسپانیا خواهیم رفت. بازی با چنین تیم هایی که جز تیم های خوب جهان به حساب می آیند برای ما حکم کیمیا را خواهد داشت و قطعا پشت سر گذاشتن این بازی ها برای همه اعضای تیم تجریبات گرانبهایی را ثبت خواهد کرد.  

علی رعدی در واکنش به این مسئله که او و دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان کار سختی را پیش رو خواهند داشت چون تیم ملی قبلا دو بار قهرمان جام ملت های آسیا شده است، گفت: ما سخت تلاش می کنیم که رو به جلو گام برداریم. تیم ملی فوتسال بانوان در حال پوست اندازی است. پیش از بازی با روسیه 6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی دعوت شده اند. 34 بازیکن زیر 19 سال را گزینش کرده ایم که می توانند در اردوهای بعدی به جمع ملی پوشان ملحق شوند. این 34 بازیکن در مرحله استعداد یابی گزینش شده اند و آینده تیم ملی خواهند بود. به یقین در بازی های پیش روی جام ملت ها با نیت بهترین عملکرد وارد بازی ها خواهیم شد اما شاید قهرمان نشویم. با همه توان و تلاش و برنامه ریزی به سمت جلو حرکت خواهیم کرد و شاید این عملکرد حتی منجر به این شد که فراتر از آسیا عمل کنیم. مهم این است که با برنامه پیش خواهیم رفت و با همه تلاش در پی طی مسیر اصولی در آینده خواهیم بود و دراین بین خوشحال خواهیم شد که اصحاب رسانه هم همراه تیم ملی باشند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۳۵۶
تاریخ: ۱۳۹۸/۱/۲۴     ساعت: ۱۴ : ۱۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: ورزشی       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
  • ١٧ محرم ١٤٤١
  • Sep 17 2019