صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
حضرتي
hazrati
hazrati
hazrati
پيوندها
hazrati
hazrati
آقای شریعتمداری:

حمایت ویژه از شرکت‌های دانش بنیانوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دستورالعمل ویژه‌ای به همه شعب تأمین اجتماعی در سراسر کشور ابلاغ شده که تسهیلات فوق العاده‌ای برای شرکت‌های دانش بنیان بوجود آورند.

به گزارش جهانی خبر_ صدا و سیما؛ آقای شریعتمداری که امروز به کمیسیون بهداشت و درمان مجلس آمده بود افزود: هر موردی که از نظر تأمین اجتماعی به شرکت‌های دانش بنیان مربوط می‌شود آن را در اسرع وقت بررسی و حل کرده ایم و این روند ادامه خواهد داشت.
وی گفت: شرکت‌های دانش بنیان به صورت ویژه و صد در صد مورد حمایت سازمان تأمین اجتماعی هستند و نشانه آن هم دستورالعمل ویژه‌ای است که برای تمام شعبات در استان‌ها صادر شده است.
آقای شریعتمداری همچنین در خصوص تخصیص منابع مربوط به جامعه معلولان هم افزود: بر مبنای قوانین بودجه برای کمک به مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی میزان تخصیص‌ها مشخص است، اما در صحبت‌هایی که با سازمان برنامه و بودجه داشتیم سعی کردیم این بودجه در موعد مقرر به آن‌ها تخصیص یابد.
وی همچنین در مورد آینده نگری و آینده پژوهی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: علاوه بر وجود سه موسسه مطالعاتی پژوهشی، شورای آینده نگری و آینده پژوهی در این وزارتخانه تشکیل شده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این که تأسیس‌های بنیاد‌های نوبنیان در دستور کار ما قرار دارد ایجاد بنیاد هاب، بنیاد هوش مصنوعی، بنیاد تولید محصولات دیجیتالی را از جمله اقدامات در این زمینه عنوان کرد که برای توسعه کار و اشتغال در کشور نقش موثری ایفا خواهد کرد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۷۹۶۸
تاریخ: ۱۳۹۹/۵/۱۴     ساعت: ۱۶ : ۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سیاسی       زیرسرویس: سیاسی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۲ مرداد
  • ٢٢ ذو الحجه ١٤٤١
  • Aug 12 2020