صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
hazrati
maryam
maryam
maryam

ادامه مذاکرات با ایرلاین تا کسب پاسخ مثبت به افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج

مدیر فرودگاه یاسوج گفت: تاکنون پاسخ مثبت قطعی برای افزایش پرواز‌های این فرودگاه از ایرلاین‌ها دریافت نکرده ایم.

به گزارش جهانی خبر_روابط عمومی شرکت فرودگاه ها به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،علی محسنیان مدبر فروذگاه یاسوج گقت: تاکنون پاسخ مثبت قطعی برای افزایش پرواز‌های این فرودگاه از ایرلاین‌ها دریافت نکرده ایم،اما در حال مذاکره برای افزایش پرواز‌های فرودگاه یاسوج هستیم.

وی ادامه داد: مذاکرات با شرکت‌های هواپیمایی ماهان، قشم ایر، آتا، و ایران‌ایر برای افزایش پرواز‌ها ادامه دارد.

مدیر فرودگاه یاسوج خاطرنشان کرد: تاکنون پاسخ مثبت قطعی برای افزایش پرواز‌های فرودگاه یاسوج از هیچ کدام از ایرلاین‌ها دریافت نکرده ایم و اگر پاسخ مثبت از سوی ایرلاین‌ها داده شود مراتب را به اطلاع مردم استان خواهیم رساند.

وی اضافه کرد: با هماهنگی مدیریت بحران استانداری از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه روز شنبه، ۱۸ خرداد ماه یک فروند بالگرد هوانیروز ارتش در فرودگاه یاسوج جهت کمک به خاموش کردن اتش سوزی جنگل‌ها مستقر شده است.

گفتنی است؛ محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در سفر ۱۹ فروردین ماه ۹۸ خود به استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای مدیریت بحران این استان به مشکلات پرواز‌های فرودگاه یاسوج اشاره و اظهار کرده بود: قطع پرواز‌های فرودگاه یاسوج غیرقابل قبول بود و دستور دادیم پرواز‌های یاسوج اضافه شود و این موضوع را به جد پیگیری می‌کنم.

پروازهای تهران – یاسوج  و بالعکس هم اکنون در روزهای دوشنبه و جمعه از تهران به مقصد فرودگاه یاسوج و بالعکس انجام می‌شود. این پرواز‌ها روز‌های دوشنبه ساعت ۱۲ و ۱۰ دقیقه از تهران و ۱۴ و ۱۰ دقیقه از یاسوج و روز‌های جمعه ساعت ۷ و ۵۰ دقیقه صبح از تهران و ۹ و ۴۰ دقیقه از یاسوج به سمت تهران خواهد بود

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۲۴۴۷
تاریخ: ۱۳۹۸/۳/۲۰     ساعت: ۱۱ : ۳۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اقتصادی       زیرسرویس: اقتصادی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
  • ٢٣ شوال ١٤٤٠
  • Jun 27 2019