صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
hazrati
maryam
maryam
maryam

افتتاح سه طرح فرودگاهی به ارزش ۵۵ میلیارد ریال در فرودگاه های استان گیلان

عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در سفر به گیلان سه طرح زیرساختی به ارزش ۵۵ میلیارد ریال را افتتاح می کند.

به گزارش  جهانی خبر_روابط عمومی فرودگاه گیلان، غلامرضا کریم آقایی، مدیرکل فرودگاه با اعلام این خبر عنوان کرد: این طرح ها شامل نصب دستگاه جدید DVOR/DME ( با اعتبار 20 میلیارد ریال)، بهره برداری از ساختمان مانیتورینگ دوربین های مدار بسته (با اعتبار 20 میلیارد ریال) و نصب دو دستگاه دیزل ژنراتور( با اعتبار 15 میلیارد ریال) است که 25 خرداد توسط حسین اسفندیاری، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به بهره برداری می رسد.

مدیر کل فرودگاه استان گیلان گفت: این طرح ها بخشی از پروژه های زیرساختی آماده افتتاح فرودگاه به ارزش کلی 230 میلیارد ریال است که در دو سال گذشته اجرا شده اند.

وی افزود: از جمله سایر طرح های آماده افتتاح فرودگاه گیلان می توان به سیستم روشنایی تقرب دقیق(PALS) باند27، سیستم نشان دهنده تقرب دقیق(PAPI) باند 09، محوطه سازی به متراژ 40 هزار مترمربع و احداث و تجهیز مخزن بتنی و ایستگاه پمپاژ و شبکه توزیع آب شرب اشاره کرد که به زودی توسط سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و ناوبری هوایی ایران به بهره برداری می رسند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۲۵۴۷
تاریخ: ۱۳۹۸/۳/۲۲     ساعت: ۱۰ : ۵۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اقتصادی       زیرسرویس: اقتصادی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
  • ٢٣ شوال ١٤٤٠
  • Jun 27 2019