صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
hazrati
maryam
maryam
maryam
افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی آذربایجان

امنیت پایدار در سایه وحدت و ولایتمداری

سردار سلامی: تسخیر و تسلیم قله‌ها توسط نیرو‌های مومن و رزمندگان اسلام باعث ایجاد امنیت پایدار شده است.

به گزارش جهانی خبر_ صداوسیما مرکزآذربایجان غربی، سردار سلامی در مراسم افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی آذربایجان امنیت پایدار در سایه وحدت و ولایتمداری ملت ایرانغربی با اشاره به اینکه خداوند متعال را شاکرم که امروز در این لحظات معنوی و دهه امامت و ولایت توفیق حضور و افتخار در محضر جمعی از علما عزیز و فرماندهان، رزمندگان دلاور و فداکار و جمعی از جوانان که در نقطه آعاز زیبایی لحظات زندگی خود شرف حضور دارم گفت: مردمان این سرزمین همانند طبیعت سربلند و سرافزار هستند هماهند قله‌ها حافظ مرز‌های اقتدار هستند.
 
وی تاکید کرد: تسخیر و تسلیم قله‌ها توسط نیرو‌های مومن و رزمندگان اسلام باعث ایجاد امنیت پایدار و استقلال و امنیت سرزمین و شکوه تمدن ایران اسلامی شده است.
وی با اشاره به تعدا شهدای آذربایجان غربی گفت: این خطه سرزمین شهادت مردان بزرگ است که بیش از ۱۲ هزار شهید برای نجات جان عزیزشان و پایدار کشور فدا کرده اند.
سردار سلامی آذربایجان غربی را خطه رزمندگی و جان نثاری مردان غیوری دانست که در دوران انقلاب اسلامی موجب ماندگاری انقلاب اسلامی شدندفرمانده کل سپاه گفت::در مرز‌های منطقه شاهد تغییرات دلنواز، چشم نواز، حیرت انگیز و باصلابت هستیم که چگونه فرزندان انقلابی این ملت سینه ستبر کوه‌ها را شکافته‌اند و جاده‌ها را عبور داده اند تا راس قله‌های دست نایافتنی برسند.
سردار سلامی گفت::تسخیر و تسلیم قله‌ها توسط نیرو‌های مومن و رزمندگان اسلام باعث ایجاد امنیت پایدار، استقلال و همت و امنیت سرزمین و شکوه تمدن محفوظ بماند.
او گفت:من به سهم خودم دست رزمندگان غیور و فداکار که با روحیه امیدبخش ایستاده‌اند و تنها پیامشان این بود که «سلام ما را به رهبر برسانید و بگویید تا آخر ایستاده ایم» را می‌بوسم.
او گفت:ایستادگی در برابر دشمنانی که در تلاش برای نفوذ به درون ملت هستند رمز عزت و عظمت رزمندگان این منطقه است.
سردار سلامی گفت:اینجا سرزمین تشییع جنازه سیاست قدرت‌های بزرگ و به گورستان سپردن سناریو‌های بیگانگانی است که به تخریب نظام امنیت ملی کشور اندیشیده‌اند.
سردار سلامی با اشاره به وجود تحریم‌ها گفت:ایران اسلامی به پیشرفت‌های عظیم دست یافته و نشان داده که بدون عبور از مرز تحریم‌ها نمی‌توان به اقتصاد شکوفا رسید
راو به توطئه‌های شوم دشمنان هم اشاره کرد و گفت::رهبران دشمنان ما فاقد تدبیر هستند و به همین دلیل تمام اندیشه هایشان اشتباه است.
سردار سلامی افزود:دشمنان می‌خواستند با تقویت تکفیری‌ها به مقابله با انقلاب اسلامی برخیزند، اما همه دیدند که چگونه این اقدام باعث تعالی انقلاب اسلامی و شکست مرتجعان غربی در برابر حزب الله و جبهه مقاومت شد
او با بیان اینکه شکل‌گیری جبهه مقاومت در برابر جبهه کفر نشان داد که چگونه می‌توان با تفکر انقلابی در برابر زر و زور ایستادگفت:این یک اشتباه بزرگ استراتژیک بود که نشانه بارز آیات قرآن است
سردار سلامی گفت:ما آموخته‌ایم که باید تولید کنیم، کشف کنیم و بدون تکیه بر بیگانگان برای خود باشیم
فرمانده سپاه کل به وحدت ملت ایران هم اشاره کرد و گفت:: پیوند قلب‌هایمان و تقسیم شادی‌هایمان در برابر تحریم‌ها موجب شده تا امروز مهندسان جوان کشور با الهام از نور ایمان در حال اختراع پیچیده‌ترین سیستم‌ها برای اداره کشور هستند

او گفت:خوداتکایی در اغلب عرصه‌ها اتفاق افتاده و برای ادامه حیات به هیچ کشوری وابسته نیستیم وتن‌ها راه نجات ما دوری از دشمن و فاصله از اوست.
افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی
۲ هزار و ۳۰۰ طرح محرومیت زدایی در آذربایجان غربی افتتاح و هزار و ۲۵۰ طرح عمرانی اهدایی مقام معظم رهبری کلنگ زنی شد.
فرمانده سپاه پاسداران برای افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی و با هدف بازدید از مناطق مرزی وارد ارومیه شد.
سردار سلامی در بدو به ارومیه به خبرنگار ما گفت: امروز چندین طرح محرومیت زدایی نیز در آذربایجان غربی افتتاح می‌شود.
شناسنامه


کدخبر: ۲۳۳۰۹۹
تاریخ: ۱۳۹۸/۵/۲۳     ساعت: ۱۱ : ۱۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سیاسی       زیرسرویس: سیاسی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
  • ٢٤ ذو الحجه ١٤٤٠
  • Aug 26 2019