صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
hazrati
maryam
maryam
maryam

سیزدهمین نشست کارگروه ستاد تدوین بودجه عمرانی ۱۳۹۹ وزارت راه و شهرسازی برگزار شد

شست سیزدهم کارگروه ستاد تدوین بودجه عمرانی سال ۱۳۹۹ وزارت راه و شهرسازی با حضور تمام دستگاه‌های زیرمجموعه برگزار شد.

به گزارش جهانی خبر_ وزارت راه و شهرسازی، سیزدهمین جلسه کارگروه ستاد تدوین بودجه عمرانی سال ۱۳۹۹ وزارت راه و شهرسازی صبح امروز چهارشنبه ۲۳ مردادماه به ریاست رامین یعقوبی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی این وزارتخانه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور تمام دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، شرکت عمران شهرهای جدید و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل به ارائه بودجه پیشنهادی خود برای سال ۱۳۹۹ پرداختند.

در این جلسه بودجه پیشنهادی سال آینده، بودجه هزینه‌ای، درآمدهای اختصاصی، احکام یا تبصره‌ها، ردیف‌های درآمد-هزینه و طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای از سوی سازمان‌های مربوطه ارائه و در مورد آن‌ها بحث و تبادل‌نظر شد.

طبق اعلام رامین یعقوبی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی بنا به درخواست شرکت‌ها بابت ارائه آخرین پیشنهادهای خود در بودجه سال ۹۹ این جلسه برگزار و از روز پنجشنبه ۲۴ مردادماه با حضور دکتر غفاری، معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی هریک از شرکت‌های تابع وزارتخانه  به تفکیک بابت روند نهایی کردن پیشنهادها جلسه خواهند داشت.

طبق اعلام صورت گرفته فردا و در اولین جلسه با معاون وزیر راه و شهرسازی، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در خصوص نهایی کردن پیشنهادهای خود جهت بودجه سال آینده بحث و تبادل‌نظر خواهند داشت.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۳۱۰۵
تاریخ: ۱۳۹۸/۵/۲۳     ساعت: ۱۱ : ۲۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اقتصادی       زیرسرویس: اقتصادی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
  • ٢٤ ذو الحجه ١٤٤٠
  • Aug 26 2019