صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

اهدا ٣هزار طعام به بهزیستی

ابوالفضل نوروزی عضو هیت مدیره ومسئول انتظامات بنیاد خیریه 'رادمان' گفت: بنیاد خیریه 'رادمان' متشکل از حدود ۵۰۰ نفر به مدت ۲ سال است که تاسیس شده و همه اعضا در هر رنج سنی در این گروه فعالیت میکنند.

 این گروه به عنوان یکی از شاخه های اصلی جوانان انتقال خون تهران است که به صورت منظم هر 4 ماه یکبار جشن ها و برنامه هایی در این خصوص با حضور چهره های سینمایی، لشکری و کشوری برگزار میکند.
وی بیان کرد: حتی فصل گذشته توانستیم رکورد تعداد بالای اهدای خون خانم ها را در یک روز بدهیم و به بیماری های خونی و پلاکت ها نیز رسیدگی کنیم.
نوروزی افزود: در این بنیاد خیریه هم برنامه هایی به صورت هفتگی داریم که هر جمعه با حضور خیرین عزیز به مراکز بهزیستی رفته و سعی میکنیم نیاز هایشان را برطرف کنیم.
وی با اشاره به اینکه تا پایان ماه مبارک رمضان سعی داریم 500 بسته سبد کالای نیازمندان را تهیه و به آنها اهدا کنیم اظهار داشت: گروه خیریه "رادمان" دوشنبه 22 خرداد سال جاری مصادف با روز جهانی مبارزه با کودکان کار و نیازمند همایشی با عنوان جشن شاپرک ها واقع در منطقه 18 تهران برگزار شده و با کمک همه اعضای گروه سعی کردیم محیطی شاد برای بچه های بی سرپرست و بد سرپرست از مراکز مختلف کرج و شهریار برایشان فراهم کردیم.
همچنین این گروه هر سال یکبار مصادف با اویل ماه صفر حدود 3000 طعام به مراکز بهزیستی اهدا میکند.
بسیاری از افرادی که عضو گروه رادمان اند، از مسئولین هستند و هنگامی که از یک مسئول برای رفتن روی سن دعوت میکنیم نیز هم در مورد وضعیت خود و هم گروه خیریه "رادمان" به گفتگو می پردازد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: از همه مردم ایران زمین میخواهم که با هم مهربان و در این گروه های خیریه حضور داشته باشند چرا که کلید مهربانی سر منشاء حل بسیاری از مشکلات بوده و دوستی ها را محکم تر و اعتماد بیشتر و در نهایت درک بیشتری نسبت به همدیگر خواهند داشت.

گزارش: دینا(محبوبه) محمدی

شناسنامه


کدخبر: ۱۶۳۵۱۱
تاریخ: ۱۳۹۶/۳/۲۵     ساعت: ۱۱ : ۵۲
امتیاز به این خبر:
  • 5
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
  • ١٤ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 20 2019