صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

اشک و لبخند مردم در برج میلاد همراه با علی زندوکیلی

شانزدهم و هفدهم مرداد ماه تاریخی برای همخوانی مجدد علی زند وکیلی خواننده محبوب کشور با طرفداران خود بود.

این کنسرت ها در چهارسانس طی دو روز متوالی در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد که با استقبال گرم مردم همراه بود.
علی زند وکیلی پسر خوب موسیقی سنتی ایران که در آلبوم رویای بی تکرار سبکی جدید از موسیقی خود را به نمایش گذاشت، شاهد بازتاب های خوب مردم بود که این بازتابها را می توان در موج استقبال مردم از کنسرتهایش در مرادماه و کنسرتهای ایشان از جمله کیش،‌قوچان و لاهیجان و اصفهان مشاهده کرد.
خبرنگار ما که با هماهنگی و همکاری خوب محمود شبیری مدیربرنامه های علی زند وکیلی به برج میلاد برای تهیه گزارش رفته بود از استقبال مردم از این کنسرت گفت که مردم جایی یا صندلی خالی برای نشستن را به سختی می توانستند بیابند.
این کنسرت با هماهنگی شهرام ناصری، سپهر صاحبی( تهیه کننده) و محمود شبیری مدیربرنامه ریزی زندوکیلی و همچنین با مشارکت شرکت رنگین کمان هنر جوان برگزار شد.

علی زند وکیلی سانس را با نیم ساعت تاخیر شروع کرد او شروع هیجان انگیز خود را با این شعر«ماسرخوشان مست دل از دست داده ایم» شروع کرد و سالن هماییش برج میلاد را شوری دیگر داد.
سپس آهنگ دیگری را اجرا کرد و بعد از آن شروع به خواندن آهنگ فقط دعان کن و بعد از آن خواندن کارهای آلبوم رویای بی تکرار از جمله آهسته آهسته ، عطر خاطره، لالایی، جدایی، لحظه ای شیرین، رویای بی تکرار ، آتش در آب و ... را اجرا کرد.
وی همچنین قطعاتی از جمله باهار شیراز، سیه مو، رفته؛ کاروان و آ‌خرین رویا را خواند.
یکی از برترین ویژگی های ترانه های علی زندوکیلی برقراری ارتباط با طرفدارانش است، این ارتباط را می توان به سادگی در مردم دید. به هنگام پخش لالایی و جدایی و حتی آخرین رویا شاهد اشک های طرفداران زند وکیلی در مردم بودیم و هنگام پخش ترانه های شاد از جمله باهار شیراز و لحظه ای شیرین؛‌صدای دست زدن های طرفدارانش برج میلاد را نیز می لرزاند. به سبب همین ارتباطهاست که کنسرهای وی همواره با استقبالهای فراوان همراه است.
نوازندگان این گروه امید غفاری،‌رامتین اتابکی، سحاب علم، سینا علم ، شایان ریاحی و افشین بابایی بودند که به ترتیب پیانو، گیتار؛ گیتار؛ تار و پیانو ؛‌کمانچه و ویولن ؛ سازهای کوبه ای پرکاشن و سازهای کوبه ای و تمبک را می نواختند.
توانایی های بالای نوازندگان و همچنین صدای علی زند وکیلی اوج هیجان و شادی مردم را در برج میلاد شاهد بودیم.
از میهمانان این کنسرت می توان به پری صابری، حبیب دهقان نسب، ساره بیات، مجید نوروزی، حمزه زرین؛ شمس لنگرودی، آناهیتا همتی، هومن سیدی، حمید فرخ نژاد، رامین ناصر نصیر و نیوشا ضیغمی اشاره کرد.
حضور پررنگ این هنرمندان و بقیه هنرمندان دیگر نشان از محبوبیت بالای این خواننده داشت.
علی زند وکیلی قرار است امروز 20 مرداد به اصفهان برود .

شناسنامه


کدخبر: ۱۶۵۹۴۰
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۰     ساعت: ۱۲ : ۴
امتیاز به این خبر:
  • 5
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
  • ١٤ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 20 2019