صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

افتتاح نمایندگی خسروانی در دزاشیب

مدیرمجموعه نمایندگی های خسروانی از افتتاح نمایندگی دیگری در شمال تهران (دزاشیب) خبر داد.

حسین خسروانی درگفتگو با خبرنگار جهانی خبر با بیان اینکه به زودی نمایندگی فروش دیگری در دزاشیب دایر خواهد شد گفت: سعی می کنیم بیشترین نمایندگی های فروش را در سطح شهر دایر کنیم .
وی در پاسخ به این سوال که چرا نمایندگی تعمیر هم فقط مختص به یک نقطه از شهر است و در دیگر سطح شهر دایر نمی کنید اظهار کرد:‌ متاسفانه در آمد آنچنانی برای تعمیر وجود ندارد ضمن اینکه فروش با توجه به حجم کارکنان نمایندگی ها بیشترین و بهترین جواب را داده است.
خسروانی ادامه داد: مجموعه نمایندگی‌های خسروانی با سابقه بیش از 40 سال در حال فعالیت است. خرید و فروش خودروهای روز و همچنین ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان از بارزترین ویژگی‌های این مجموعه است.

وی با بیان اینکه عاملیت فروش شرق تهران و غرب تهران هم فعالیت می کند گفت: نمایندگی شرق مجموعه خسروانی نیز به عنوان نماینده انحصاری سانگ یانگ کره جنوبی فعالیت می‌کند.

خسروانی با گلایه از اینکه هیچ حمایتی از دولت نمی شود اظهار کرد: اتحادیه ها هم معمولا وقعی به ما نمی نهند همانطور که بیمه تمامی این افراد تا سال پیش از طریق تامین اجتماعی حمایت و رد می شد اما امسال هنوز خبری از بیمه آنها نیست ولی برای همه آنها من بیمه رد می کنم.
این مدیر نمایندگی با بیان اینکه این شغل از پدرم به من رسیده اظهار کرد:‌ درست است که کار سختی انجام می دهم و هیچگونه حمایتی نمی شوم اما مگر می شود این شغل را رها کرد و اگر رها کنم مگر شغل دیگری می شود رفت چرا که فقط در این کار تجربه دارم و نمی توانم کار دیگری انجام دهم.

وی با ابراز امیدواری از اینکه در دولت جدید و وزیر صنعت و معدن هزینه های گمرک ها کمتر شود گفت: در صورت کم شدن هزینه های گمرکات بسیاری از مردم به راحتی می توانند قطعات خودروی مدیران خودرو تهیه کنند و از هزینه های سرسام آور آن گلایه نکنند.

شناسنامه


کدخبر: ۱۶۶۰۸۴
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۳۰     ساعت: ۱۰ : ۴۷
امتیاز به این خبر:
  • 5
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
  • ١٤ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 20 2019