صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

فروش غیر منتظره بلیت کنسرت ماکان بند

رهبر ارکستر گروه موسیقی ماکان بند اظهار کرد: نخستین کنسرت «ماکان بند» که قرار است در سه روز متوالی و در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شود بلیت دوسانس روز اول کنسرت به پایان رسد.

خدیجه حضرتی - امیر میلاد نیک زاد در گفتگو با خبرنگار جهانی خبر بیان کرد:‌ نخستین کنسرت «ماکان بند» در روزهای 10، 11 و 12 آذر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می شود که انتظار می رود با استقبال بیش از تصور روبرو شود.
وی افزود: این گروه که متشکل از خوانندگان امیرمقاره و رهام هادیان است نخستین آلبومشان را با نام دیونه بازی در شهریور امسال وارد بازار موسیقی کردند که با استقبال روبرو شد.

این نوازنده جوان که از سال ۸۷ با نوازندگی پیانو و کیبورد کارش را در گروه ارکستر آقای محمد اصفهانی آغاز کرد درباره مخاطبان این گروه موسیقی گفت: بیشتر مخاطبان گروه موسیقی ماکان بند جوانها و نوجوانها هستند و قطعا در این کنسرت از اجراها راضی خواهند بود.
وی با بیان اینکه خشایار خسروی مدیر وسرپرستی گروه را برعهده دارد در باره این کنسرت گفت مدتها پیش مجوز اجرای کنسرت گرفته شده بود ضمن اینکه احتمالا پس از اتمام کنسرت در نمایشگاه میلاد کنسرت بعدی در برج میلاد برگزار شود.

این رهبر گروه ماکان بند با بیان اینکه احتمالا 17 تراک در کنسرت اجرا شود و در تمامی سانها که جمعا شش سانس در سه روز و اجراها یکی خواهد بود ادامه داد:  تمامی آهنگهایی که در این کنسرت اجرا خواهد شد تمامی شاد هستند به جز یک یا دوتا که البته به آنها غمگین نمی شود گفت بلکه آهنگی آرام دارد.

به گزارش جهانی خبر: ماکان بند یک گروه موسیقی ایرانی در سبک پاپ است که با اولین آ‌لبوم به نام دیوونه‌بازی (۳۱ مرداد ۱۳۹۶) که شامل ۱۲ ترانه است:  نرو، شیک، با تو آرومم، چشای تو، پنجره، بازیچه، دیوونه بازی، ای داد، مثل کوه، این خیابونا، بارون و هر بار این درو که آخرین ترک بهترین و تاپ ترین ترانه ماکان بند محسوب می شد که در تاپ آهنگهای خارج از مرز ایران هم اولین بود.

قطعاتی چون کنار من باش، خدا پشتمه، خیالت تخت، این خیابونا، هر بار این درو و دلگیری از جمله آثاری ست که این گروه پیش از این منتشر کرده بود.

شناسنامه


کدخبر: ۱۷۷۱۶۹
تاریخ: ۱۳۹۶/۹/۷     ساعت: ۸ : ۵۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


تصاویر مرتبط
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
  • ١٤ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 20 2019