صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

کنسرت بعدی ماکان بند تضمین شد

مشاور هنری گروه موسیقی ماکان بند اظهار کرد: نخستین کنسرت «ماکان بند» که درحال برگزاری در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی است با استقبال بیش از تصور روبرو شده است.

مسعود رحیمی- فرزاد فایده - محمدرضا مجاوری در گفتگو با خبرنگار جهانی خبر اظهار کرد: با توجه به استقبال از این کنسرت که گروه کثیری از جوانان را تشکیل می دهند اجرای بعدی گروه ماکان بند که قرار بود در برج میلاد اواخر این ماه باشد با فروش تمامی بلیتها تضمین شده است.
وی با بیان اینکه از حضور میهمانان در این برنامه اطلاع زیادی در دست نیست بیان کرد: شب گذشته (جمعه 10 آذرماه) رضا تاجبخش پیانیست کارهای بابک جهانبخش و مانی رهنما در این کنسرت حضور داشت.
وی با بیان اینکه در این کنسرت حدود 12 تراک اجرا شد اظهار کرد: جمعیت بیش از تصور در کنسرت بود به طوری که مخاطبان گروه ماکان بند در هنگام اجرای ترانه ها با آنان همراهی و همخوانی داشتند.

به گزارش جهانی خبر: ماکان بند یک گروه موسیقی ایرانی در سبک پاپ است که با اولین آ‌لبوم به نام دیوونه‌بازی (۳۱ مرداد ۱۳۹۶) که شامل ۱۲ ترانه است:  نرو، شیک، با تو آرومم، چشای تو، پنجره، بازیچه، دیوونه بازی، ای داد، مثل کوه، این خیابونا، بارون و هر بار این درو که آخرین ترک بهترین و تاپ ترین ترانه ماکان بند محسوب می شد که در تاپ آهنگهای خارج از مرز ایران هم اولین بود.

قطعاتی چون کنار من باش، خدا پشتمه، خیالت تخت، این خیابونا، هر بار این درو و دلگیری از جمله آثاری ست که این گروه پیش از این منتشر کرده بود.
 

شناسنامه


کدخبر: ۱۷۹۱۷۳
تاریخ: ۱۳۹۶/۹/۱۱     ساعت: ۱۰ : ۳۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


دخي ماکاني

ماکان عشق
خوشحالم که موفقيد

۱
۰
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
  • ١٤ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 20 2019