صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

پرونده گروه ماکان بند دیشب بسته شد

شب گذشته کنسرت گروه ماکان بند بعد از ۶ اجرا طی روزهای مختلف در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به پایان رسد.

به گزارش خبرنگار جهانی خبر، خدیجه حضرتی-  امیر مقاری و رهام هادیان خوانندگان گروه ماکان بند شب گذشته با استقبال شدید مخاطبان خود که اکثر آنها قشر جوان بودند سالن میلاد نمایشگاه را ترک کردند.
 

 گروه ماکان بند که به یک باره توانست در فضای مجازی طی ماههای گذشته مورد توجه خوانندگان خود قرار بگیرد شب گذشته در سانهای پایانی اجراهای خود چنان با استقبال مخاطبان روبرو شد که شاید یکی از خوانندگان سرشناس در دومین سانس کنسرت خود هم با این استقبال روبرو نمی شد.
امیرمیلاد نیکزاد که رهبری گروه را که متشکل از امیر مقاری و رهام هادیان با مدیریت هنری یاشارخسروی است اولین آلبوم خود را با نام دیوونه بازی شهریور امسال تحت امتیاز موسسه فرهنگی هنری «آوازی نو» وارد بازار کرده است.

 

 قطعاتی چون کنار من باش، خدا پشتمه، خیالت تخت، این خیابونا، هر بار این درو و دلگیری از جمله آثاری است که این گروه پیش از این منتشر کرده بود که تمامی این آهنگ ها در 6 سانس کنسرت توسط این گروه اجرا شد.

 

اعضای این گروه امیر الماسی (گیتار), مجید عطری (گیتار بیس), سهیل اَباذری (کیبورد), احمد عباس نیا (درامز), یاشار خسروی(ساکسیفون ), امیر میلاد نیکزاد نتطیم کننده و رهبر ارکستر به همراه  انوشیروان تقوی (گیتار ) و مهران فرشباف (پرکاشن ) را تشکیل میدادند.


نخستین کنسرت «ماکان بند» که طی سه شب در روزهای 10، 11 و 12 آذر هر شب دوسانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد.
 

گویا قرار است این گروه بخاطر استقبال بیش از حد 28 و 29 آذر در برج میلاد دوباره کنسرت داشته باشند.

شناسنامه


کدخبر: ۱۸۰۱۷۳
تاریخ: ۱۳۹۶/۹/۱۳     ساعت: ۱۲ : ۲۱
امتیاز به این خبر:
  • 3
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
  • ١٤ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 20 2019