صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

کتاب 'بهانه دل' و 'آروم آروم' وارد بازار کتاب شد

کتاب ' بهانه دل ' و ' آروم آروم ' به نویسندگی محسن ناظمی وارد بازار کتاب شد.

به گزارش جهانی خبر، محسن ناظمی مدیر عامل مجتمع آموزشی سینمایی هنر هفتم نویسنده کتاب های" آروم آروم "و " بهانه دل" گفت:  کتاب شعر وترانه " بهانه دل"  توسط انتشارات ارسطو  چاپ شده و اشعار این کتاب مربوط به یک دهه گذشته است که به تازگی چاپ شده
وی در ادامه افزود: اسم کتاب برگرفته از نام یکی از ترانه های کتاب بوده و  تمامی سنین از نو جوانان تا بزرگ سالان می توانند از سروده های این کتاب استفاده نمایند.
 وی بیان کرد:  بعضی از این اشعار جهت ترانه موسیقی های آلبومم به نام بهانه دل سروده ام که به امید خدا در سال 97 با صدای خودم به بازار خوا هد آمد .
ناظمی در پاسخ به سوال اینکه چقدرعنوان کتاب با درون مایه آن ارتباط دارد، گفت: عنوان کتاب از شعر های داخل کتاب هست ولی شعر ها و ترانه ها هر کدام حرفی جدا برای گفتن دارند.
این شاعر در خصوص قالب های شعری مجموعه «بهانه دل» بیان کرد: کتاب «بهانه دل» مجموعه شعرهایم را در قالب شعر نو،  ترانه ،مثنوی و غزل در برمی‌گیرد. این شعرها در موضوعاتی چون عاشقانه، پند، نصیحت و اجتماعی سروده شده‌اند.
گفتنی است : محسن ناظمی نویسنده و شاعر ،کارگردان و آهنگسازی است که تمام زندگیش در هنر خلاصه می شود وی 9 کتاب شعر , آموزشی و هنری و رمان  را به قلم تحریر در آورده است.
همچنین آثاری دیگراز  این شاعر و نویسنده ،رمان هایی به نام" زخم اعتماد" و"سارکوما "هستند که از همین انتشارات به زودی در اختیار هنر دوستان و اهل قلم قرار خواد گرفت . فیلمنامه سارکوما نیز توسط محسن ناظمی نوشته شده که نیت ساخت این فیلم سینمایی را با کارگردانی خود دارند.
محمد جواد امیری- مسعود رحیمی آقاباقر

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۳۴۱۷
تاریخ: ۱۳۹۷/۱/۲۶     ساعت: ۱۱ : ۵۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر
  • ١٥ صفر ١٤٤١
  • Oct 15 2019