صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

طرفدار Setia۱۱۴۷IG با کلیک، معادلات کدخدا را به هم ریخت

جهانی خبر- واتساپ دنیس پولا، رییس اداره امن و مطمئن یارپا برای دقایقی هک شد و روی آن نوشته زیر به زبان انگلیسی نمایان شد :
"از این تریبون استفاده میکنم تا قابلیت خود را به ریاست Setia1147IG اثبات نمایم که در این رقابت، بنده را به عنوان معاون فنی منصوب نماید. "
پیشتر این گروه بین المللی، 6236 نفر از سلبریتی های ورزشی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، صنعتی، علمی، فناوری و... را به طور نامحسوس و میدانی از لحاظ سایبری، بیولوژی و سایکولوژی آزموده بود تا از میان این اقشار مختلف، معاون فنی و حسابرس دبیرخانه را منصوب نماید و به هر کدام از این دو، یک درصد از سهام این برند را به صورت وستینگ اختصاص دهد.
چشم انداز گروه بین المللی Setia1147IG، امور دیپلماتیک، استراتژیک، اکونومیک و کاریزماتیک برای مبارزه با پروپاگاندا و هژمونی کنونی است که به اذعان سازمان جهانی تجارت تا کنون موفق به تغییر پارادایم های قدرت در رده یک و دو آمارهای جهانی شده است به گونه ای که برای مثال، ریاست با وقف عام نمودن 20 درصد از سهام این گرانترین برند جهان معادل 52.8 بیلیون دلار، نیکوکارترین فرد جهان شناخته شد و ساعت وی به اعتبار این شخصیت، توسط دانشگاه STS، با رکوردشکنی، 57 میلیون دلار قیمت گذاری شد که یک نمونه دیگر از آن قرار است توسط دبیرخانه این نهاد به خانم ناتالیا پوکلونسکایا به عنوان مدعی العموم حقوق بشر و وکیل برگزیده اعطا شود.
همچنین ریاست با واگذاری سهام مجله و پایگاه اطلاع رسانی اختصاصی Setia1147IG مخالفت نمود؛ و به منظور اعتراض، از پذیرفتن برج هدیه شده از طرف یکی از شاهزادگان سعودی امتناع ورزید.

 

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۷۹۴
تاریخ: ۱۳۹۹/۵/۶     ساعت: ۱۲ : ۴۲
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور
  • ١ صفر ١٤٤٢
  • Sep 19 2020