صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

اعلام آمادگی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای پشتیبانی از فعالیت‌های وزارت دفاع

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن استقبال از پیشرفت‌های صورت گرفته در عرصه دفاعی آمادگی خودشان را جهت پشتیبانی از فعالیت‌های وزارت دفاع اعلام کردند.

ابوالفضل عموئی در گفتگو با خبرنگار جهانی خبر با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه در جلسه اخیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: تصویب آئین‌نامه داخلی فعالیت‌های کمیسیون و تعیین اولویت‌های کمیسیون از جمله موارد مهمی بود که در این هفته مورد توجه قرار گرفت.

وی بیان کرد: عدم تصویب پیش نویس قطعنامه ارائه شده توسط آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد و تلاش‌های آمریکا برای فعال کردن مکانیزم ماشه از جمله موارد دیگری بود که مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در موضوع تلاش‌های آمریکا در جهت فعال کردن مکانیزم ماشه محورهای مختلف را بررسی کردیم و به زودی بیانیه‌ای در این راستا منتشر خواهیم کرد.

عمویی بیان کرد: همچنین عصر امروز کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در آستانه روز جهانی مبارزه با تروریسم از خانواده قربانیان ترور دعوت به عمل آورد و ضمن تقدیر از فداکاری‌های این افراد به بررسی اقدامات و راهکارهای لازم برای مقابله با جریان‌های تروریستی که علیه ملت ما فعال هستند پرداخت.

وی با اشاره به بازدید روز گذشته اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دستاوردهای صنایع دفاعی کشور گفت: بر اساس مشاهدات ما و همچنین مباحث مطرح شده از سوی مسئولان وزارت دفاع برای ما روشن شد که صنعت دفاعی کشور پیشرفت‌های قابل توجهی داشته که غرور آمیز و باعث افتخار ماست و کشور ما از قابلیت‌های زیادی در این زمینه برخوردار است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن استقبال از پیشرفت‌های صورت گرفته در عرصه دفاعی آمادگی خودشان را جهت پشتیبانی از فعالیت‌های وزارت دفاع اعلام کردند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۹۳۱۴
تاریخ: ۱۳۹۹/۵/۲۹     ساعت: ۲۲ : ۳۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور
  • ١ صفر ١٤٤٢
  • Sep 19 2020