صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران:

چرا بهترین مشاوران و متخصصین وزیر شورای تشکلهای نمیباشد؟

معاون وزیر جهاد کشاورزی در دیدار با شورای مرکزی تشکلهای بخش کشاورزی گفت: تشکلهای باید در امور این بخش فعالتر باشند و در جهت مطالبات کشاورزان اقدام موثرتری داشته باشند .

به گزارش جهانی خبر، مدیر عامل سازمان تعاون روستایی افزود: «تشکلها نمایندگان قشر بزرگی هستن و از سرمایه اجتماعی بالایی برخودار هستند و باید از این سرمایه در جهت پیشرفت اعضای خود تلاش موثر داشته باشند و هرچه سریعتر کارگروههای بازرگانی در بخش داخلی و صادرات و واردات تشکیل شود  و در این امور هر طرحی دارید ارایه کنید و حتما در این امور همراه تشکلها هستم. سازمان تعاون روستایی امکانات بسیار زیادی دارد چرا از این امکانات استفاده نکرده اید؟! در راهی که پیش دارید تلاش کنید و پیگیری های مستمر داشته باشید .

دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران گفت: مهندس طهماسبی با توجه به پاکدستی و تلاشهای جهادی وتسلط و تخصص و تجربه شما پس از انتصاب بسیار امیدوار شدیم و با صحبتهای امروز شما امیدوارتر شدیم .
محسن نقاشی افزود: به استحضار میرساند که بیانات شما بسیار پراهمیت میباشد و تشکلها میتوانندوباید در جهش تولید بسیار موثرتر باشند اما متاسفانه مسئولین به تشکلها اهمیت نمیدهند تشکلهای جهاد کشاورزی علیرغم انکه از بدنه جهاد کشاورزی میباشند و جزو متخصصین طراز اول میباشند و میتوانند در امور بخش کشاورزی همراه و بهترین مشاوران برای وزیر باشند که متاسفانه مورد بی مهری از وزارتخانه خودی قرار میگیرند.
 نایب رییس شورای مرکزی تشکلهای بخش کشاورزی ایران عنوان کرد: تشکلها با گذشت چند ماه هنوز موفق به دیدار وزیر نشده اند در صورتی در همین چند ماه و همین امروز وزیر با واحدهای تولیدی و تشکلهای اداره تعاون و صنعت جلسه دارند چرا وزیر به بخش بازرگانی اهمیت میدهد ولی به تولید نه.
وی ادامه داد: چرا بهترین مشاوران و متخصصین وزیر شورای تشکلهای نمیباشد؟ تولید کنندگان در جهش تولید میتوانند بهترین گزینه باشند  برابر قانون بهبود  محیط کسب و کار مسئولین الزام به نظرخواهی از تشکلهای  مرتبط میباشند که متاسفانه این اتفاق صورت نمیگیرد

نقاشی افزود: در مورد امکانات بلااستفاده تعاونی روستایی فدراسیون طی مکاتبات مستمری که با سازمان داشته تقاضای مکانهای متعلق به سازمان را شد و بازدیدهایی راهم داشته و تقاضای چند مکان را کرده است و مدیر عامل وقت اقای دکتر شیرزاد دستور صریح دادند که متاسفانه هیچ مکانی در حال حاضر تحویل فدراسیون نشده است در صورتی که میتوانیم با تحویل مکان پیشنهادی حداقل 5 هزار شغل ایجا کرد  و ایجاد فروش اینترنتی مشکل بزرگ اتحادیه های بخش کشاورزی کاهش و صادرات بسیار بالایی را داشت. امیدواریم با مدیریت جهادی شما در سال جهش تولید بتوانیم توسعه های چشمیگیری را ایجاد نماییم

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۹۳۹۳
تاریخ: ۱۳۹۹/۶/۱     ساعت: ۱۳ : ۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور
  • ١ صفر ١٤٤٢
  • Sep 19 2020