صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
مدیرعامل فدراسیون صنایع غذایی و کشاورزی مطرح کرد:

برگزاری جلسات پر بار با دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای

جلسه ای با حضور دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای در محل وزارت کشور بمنظور مشکلات مواد اولیه روغن تشکیل شد .

به گزارش جهانی خبر، محسن نقاشی مدیرعامل فدراسیون صنایع غذایی و کشاورزی  اظهار کرد: چند روز قبل بعلت کمبودهای اولیه خصوصا روغن در بازار که مواد اولیه کارخانجات صنایع غذایی میباشد با دکتر دین پرست معاون محترم وزارت کشور به اتفاق رییس هیات مدیره فدراسیون آقای مهندس ثابت پی داشتیم که در جلسه فوق مشکلات و موانع تولید به اطلاع ایشان رسانده شده  است و با توجه به  آنکه ایشان از مدیران پیگیر و تلاشگر در امر اقتصاد و تولید میباشند سریعا جلسه ای را تشکیل دادند که در این جلسه بعلت رعایت پروتکلهای بهداشتی چند واحد تولیدی و چند تشکل حضور داشتند.

 

چرا فدراسیون همیشه مشکلات را توسط وزارت کشور پیگیر میباشد ؟

 دوسال پیش در اولین جلسه هم اندیشی که آن هم به درخواست فدراسیون از وزارتخانه بود که وزیر محترم کشور ریاست جلسه را به عهده  ومعاونین وزارتخانه هم در آن حضور داشتند گفتم واحدها ی تولیدی رغبتی به جلسه با وزارت صنایع ندارند چون دردی علاج نمی شود و از وزارت کشور خواهش کردیم که ورود کنند که خوشبختانه اقدامات موثری انجام شد.


چرا فدراسیون بیشترین جلسات را در جهت رفع موانع تولید با وزارت کشور را دارد ؟

چون هر وقت مشکلی برای اعضا پیش می آید به دفتر دین پرست مراجعه میکنم بدون هیچ وقت قبلی امکان دارد ایشان را ملاقات نمایم ولی متاسفانه یک مدیر کل صنایع رو نمیتوانی براحتی ملاقات کنید این  مطلب را من بارها در مصاحبه ها گفته ام مدیران کل برای خود امپراطوری راه انداخته اند.


 جلسه به نظرتام چطور بود؟

تولید کنندگان درک بالایی دارند و بنظرم میهن دوست ترین قشر میباشند در تمام مدت چند دهه این امر را ثابت کردند در جلسه  ای مثل همیشه از حمایت های دین پرست برخوردار بودیم و واقعا چرا مسئولین صنایع مثل دین پرست نیستند درصورتیکه که به اصطلاح در واقع صنایع متولی صنایع هست در صورتی در جلسات همواره دین پرست در مقابل صنایع از تولید کنندگان حمایت میکند.


 از جلسه تولید کنندگان رضایت داشتند ؟

 جلسه بسیار جلسه خوبی بود و با اطمینانی از دین پرست داریم میدانیم که قطعا پیگیری لازم را انجام خواهند داد. ولی متاسفانه تولید کنندگان از نحوه برخورد اقای سیف بسیار رنجیده شدند و چند تن از تولید کنندگان اظهار داشتند که در جایی که رهبری تولید کنندگان را رزمندگان جنگ اقتصادی میدانند و رییس جمهور به تولید کنندگان اهمیت میدهند چرا ایشان به تولید کنندگان بها نداند که البته اقای دین پرست از دوستان دلجویی کردند.


 درخواست واحدهای تولیدی چه بود ؟؟

البته واحدهای تولیدی و تشکل‌ها مشکلات زیادی دارند در نتیجه خواسته هم زیاد در نهایت در این جلسه تقاضا ، تقاضای توزیع عادلانه مواد اولیه بود و تخصیص ارز و کاهش زمان پرداخت و رفع کاغذ بازی ها و توجه بیشتر به وضع تولید و تنها اقدام و حل مشکلات ارزی .

 

کلام آخر؟
تولید کنندگان دلسوز هستند و فدراسیون از مسئولین دلسوز و همراه قدرشناسی میکند و فدراسیون از آقای دکتر دین پرست دعوت کرد که جهت بازدید میدانی از واحدهای عضو فدراسیون بازدید داشته باشند که ایشان از این دعوت استقبال کردند که به امید خدا از همین هفته بازدیدهای اقای دین پرست و تیم اقتصادی وزارت کشور آغاز میشود فرصت غنیمت می دارم از آقای دکتر دین پرست معاون محترم وزارت کشور و آقای دکتر همایونفر مدیرکل محترم و تیم  امور اقتصادی وزارت کشور جهت تمام تلاشها و همکاریهایی که فدراسیون تشکلهای صنایع  غذایی کشاورزی داشته اند تشکر و قدر دانی میکنم

 

 

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۵۰۰۷
تاریخ: ۱۳۹۹/۷/۱۰     ساعت: ۱۲ : ۴۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ شنبه ۱۵ آذر
  • ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢
  • Dec 05 2020