صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

هر اقدام خیری که در جهت کمک به محرومان باشد می تواند موثر باشد

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هر اقدام خیری که در جهت کمک به محرومان باشد می تواند موثر باشد به ویژه که در آستانه اربعین مورد استقبال مومنین قرار می گیرد

سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با پویش سفر عشق اظهار کرد: مجموعه های مختلفی در این حوزه فعال هستند تعداد زیادی از این گروه های جهادی، تعداد زیادی از پایگاه های مقاومت، مجموعه هایی مثل کمیته امداد بهزیستی و مجموعه گسترده ای در سطح کشور در جهت کمک به محرومان فعال هستند.
وی افزود: مکانیسم عمده این کمک ها به گونه ای است که صورت می گیرد و کسی هم از این موضوع که افراد محروم چه کسانی هستند و کمک دریافت می کنند مطلع نمی شود.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: قطعا پویش سفر عشق هم می تواند به محرومان کمک کند در حقیقت هر اقدام خیری که در این زمینه و در جهت کمک به محرومان باشد می تواند موثر باشد به ویژه که در آستانه اربعین مورد استقبال مومنین قرار می گیرد.
 گفتنی است؛ پویش سفر عشق با مشارکت قرارگاه فرهنگی و جهادی حضرت مهدی (علیه السلام) و خیرین در جهت کمک به محرومان استانهای ایلام ، کرمان، سیستان و بلوچستان، همدان و لرستان در اربعین حسینی با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در راستای کمک مومنانه برگزار می شود
این طرح با هدف تامین بسته های مواد غذایی در روز اربعین حسینی با حفظ پروتکل های بهداشتی در مناطق محروم برگزار خواهد شد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۶۰۰۷
تاریخ: ۱۳۹۹/۷/۱۱     ساعت: ۱۷ : ۵۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر
  • ١٧ ربيع الثاني ١٤٤٢
  • Dec 03 2020