صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
عضو فقهای شورای نگهبان:

انشاءلله از عاشورا برای حل مشکلات و پیشبرد جامعه درس بگیریم

آیت الله علیرضا اعرافی عضو محترم مجلس خبرگان رهبری و رئیس حوزه های علمیه کشور و عضو فقهای شورای نگهبان باچندین نفر از اعضای محترم ستاد مردمی در انتخابات دیدار کرد.

آیت الله علیرضا اعرافی عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو شورای فقهای شورای نگهبان و رئیس حوزه های علمیه کشور در جلسه ای  از مهدی امیرآبادی مسئول ستاد جوانان انقلابی کاندیدای اصلح خبرگان رهبری و اعضای ستاد تقدیر و تشکر کردند ایشان فرمودند: ایام سوگواری سالار شهیدان بر همه حضار را تسلیت عرض می‍کنم امتیاز عاشورا این است که همه اسلام و همه ارزش‌های انسانی، اخلاقی، اجتماعی و... در آن تجلی دارد ما در تاریخ کمتر داستانهایی را داریم که همه ارزشهای الهی در آن گنجانده شده باشد به عنوان مثال شب عاشورا که حضرت اباعبدالله می دانستند در آنجا به شهادت می‌رسند حضرت برای اینکه محل دفن‌شان غصبی نباشد به مالک زمین‌ها پیام دادند که آن زمین‌ها را بخرند تا حق مردم را رعایت کرده باشند. انشالله ما همه بتوانیم از این عاشورا برای حل مشکلات و پیشبرد جامعه درس بگیریم انتخابات در ایران از بطن جامعه شکل گرفت و درس‌های زیادی داشت ما باید این درخت را بارور کنیم و پیش ببریم ما باید هر چه بیشتر آسیب های جامعه را در تمام سطوح بشناسیم تا بتوانیم به مسئولیت‌های خود دقیق‌تر عمل کنیم من به عنوان یک خادم در حد توانم در خدمت مردم کشورم خواهم بود.
مهدی امیرآبادی مسئول ستاد جوانان انقلابی کاندیدای اصلح خبرگان رهبری استان تهران در این جلسه اظهار کردند:  ستاد جوانان انقلابی استان تهران با وجود ۲۴۷ نفر مسئولین انتخاباتی در سطح استان تهران داشتیم و نزدیک ۴۱نفر مسئول ستاد در مناطق ۲۲گانه در تهران و۴۶نفر مسئول شهرستانها، شهرها و بخشها در استان تهران مانند کن، سولقان و قیامدشت و... داشتیم و ۸۸ نفر مسئولین امور بانوان و تعداد ۷۲ نفر مسئول کمیته های تخصصی، فعالیتهای تبلیغاتی برای، برگزاری مراسمات و طرح‌های مختلف حتی چهره به چهره مشغول به فعالیت بودند خوشبختانه بین همه ستادها همدلی و وفاق وجود داشت و بعد از انتخابات مانند جبهه و جنگ برای جدایی از یگدیگر دلتنگ میشدند.
وی افزود: حتی کمیته فرهنگی استان تهران طرح زیبایی در منطقه به منطقه در آموزش و پرورش برای رای اولی‌ها ایجاد کرد تا به پای صندوق های رای بیایند هدف ما مشارکت حداکثری بود تا کاندیدای اصلح در خبرگان رهبری و حضرت آیت الله عراقی نزد آحاد مردم در استان تهران معرفی نمایند و همه دوستان در شهرستان ها این اقدام را با جان و دل انجام دادند. گروه هایی در فضا های مجازی واقعا خوب درخشیدند و بیش از ۱۰۰ گروه واتساپ، تلگرام و اینستاگرام داشتیم و فضای مجازی را با توجه به شرایط کرونا از دست ندادیم و حتی عکس حضرتعالی را در کنار حاج اقا رییسی گذاشتیم تا نزد مردم معرفی نماییم
امیرآبادی عنوان کرد: در تهران و شهرستان ها قبل از مراسم تبلیغات وسیعی در سطح مناطق تهران و شهرستانهای استان تهران انجام میگرفت که بیش از ۶۰۰ نفر در مراسمات حضور داشتند که در گزارش عملکرد تعداد نفرات مشخص است صدور ابلاغ احکام مسئولین ستادهای شهرستانها و تهران صادر گردید و به دوستان تحویل داده شد. مسئول امور بانوان در استان تهران در هر منطقه و هر شهرستان امور بانوان تشکیل گردید و مسئولین ستادهای مناطق تهران و شهرستانها  ارتباط با شورایاری ها داشتند افراد پیشکسوت در شهرستان ها و شوراهای شهر به افراد صاحب نفوذ برای شناخت کاندیدای اصلح خبرگان رهبری استان تهران آیت الله اعرافی جلساتی برگزار گردید و همچنین ارسال پیامک برای تبلیغات کاندیدای اصلح خبرگان رهبری آیت الله علیرضا اعرافی ارسال شد و جشن شکوهمند پیروزی را برای کلیه مسئولین ستادها برگزار نمودیم تعداد آرای کسب شده در استان تهران      نفر اول خبرگان رهبری استان تهران آیت الله علیرضا اعرافی با اخذ ۱.۲۹۳.۰۷۲رای، منتخب مجلس خبرگان رهبری شدند.

مهندس علیرضا ژرفی مسئول ستاد شهرستان دماوند گفت: ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرار سیدن ایام سوگواری امام حسین (ع) باید بگویم ایران کشوری غنی و پر برکت است. ما در حوزه نفت و گاز و انرژی جزو کشورهای اول دنیا هستیم و با وجود تکنولوژی های جدید به سمت کارهای نو در حرکتیم و زمانی خواهد رسید که نفت و گازمان به سرعت تبدیل به ثروت شده ما بتوانیم بدون اتکا به این منابع کشور را توسعه دهیم. رئیس جمهور منتخب میگویند ما باید منشا و ریشه فساد را بخشکانیم و این زمانی محقق خواهد شد که از افراد متخصص استفاده شودبه عنوان مثال در مدیریت بحران که تهران به عنوان اردوگاه کشورهای اسلامی محسوب میشود اما متاسفانه اقدام جدی و موثری در مدیریت بحران برای این کلان شهر صورت نگرفته است و ما درحال اداره کردن کشور به صورت مقطعی و روزمرگی هستیم. ما باید به نسل متخصص جوان اعتماد کنیم زیرا آینده این کشور در دست جوانان است.
در این دیدار حجت الاسلام حاج آقا معاریف جانشین ستاد منطقه ۱۳ تهران، دکتر مسعود قاسمی مسئول ستاد منطقه ۲۲ تهران،  مهندس فیروز هاشم نژاد مسئول کمیته ایثارگران( ایثارگر ۶۵درصد) . مهندس علیرضا ژرفی مسئول ستاد شهرستان دماوند مطالبی را بیان داشتند.
لازم به ذکر است که دراین مراسم افرادی همچون دکتر اسماعیلی ذبیحی، مسئول ستاد اندیشه؛ آقای میثم سلیمانی جانشین ستاد اندیشه، فیروز هاشم نژاد مسئول کمیته ایثارگران، عبدالله نور قربانی مسئول طراحی و گرافیک، دکتر صادقی مسئول کمیته فرهنگیان، دکتر امیر محرابی مشاور ستاد، مهندس سعید صباحی مسئول ستاد منطقه ۵ تهران، حاج آقا معاریف جانشین ستاد منطقه ۱۳ تهران، مهندس حمید شریفی مسئول ستاد منطقه ۲۰ تهران (شهرستان ری) دکتر فلاح مسئول ستاد شهرستان شهریار، مهندس علیرضا ژرفی مسئول ستاد شهرستان دماوند، مهندس حسین علینقیان مسئول ستاد شهرستان شمیرانات، دکتر مسعود قاسمی مسئول ستاد منطقه ۲۲ تهران، خسرو صابری جانشین ستاد شهرستان دماوند و سرکار خانم مریم حضرتی مسئول کمیته رسانه حضور داشتند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۶۹۶۶۳
تاریخ: ۱۴۰۰/۵/۲۱     ساعت: ۹ : ۴۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۰ شنبه ۲۷ شهريور
  • ١٠ صفر ١٤٤٣
  • Sep 18 2021