صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

حمایت همه جانبه مسئول ستاد حامیان آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در استان تهران از رستم قاسمی

مهدی امیرآبادی مسئول ستاد حامیان آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در استان تهران از رستم قاسمی بدلیل اینکه ایشان یکی از مدیران متخصص و کارکشته و همینطور انقلابی و جهادی و مردمی محسوب می شود حمایت همه جانبه می کند.

به گزارش جهانی پرس، شاید بتوان علت حمایت همه جانبه مسئول ستاد حامیان آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در استان تهران را بررسی کنیم به سوابق و اهداف و برنامه های آن باید اشاره کرد.
در ترکیب کابینه رئیسی نام رستم قاسمی به عنوان وزیر  راه و شهرسازی آمده که رای حداکثری نمایندگان مجلس را از آن خود کرده  است وی که از مدیران انقلابی و متخصص و نخبه و جهادی و مردمی محسوب می شود قطعا در این سمت هم به مانند پست های قبلی اش به خوبی از عهده آن برخواهد آمد.

رستم قاسمی (زاده ۱۵ اردیبهشت ۱۳۴۳) نظامی و سیاست‌مدار اصولگرای ایرانی است که در دولت دهم از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۲ به‌عنوان وزیر نفت فعالیت می‌کرد. وی دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مجازی (آموزش از راه دور) مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۱۳۹۴ است. وی فعالیت خود را از سال ۱۳۶۰ در سپاه پاسداران آغاز کرد و در طول جنگ ایران و عراق از اعضای این نهاد بود. او در فاصله سالهای ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰ فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا بود. وی همچنین در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ به عنوان وزیر راه و شهرسازی پیشنهادی از سوی سید ابراهیم رئیسی رئیس دولت سیزدهم به مجلس شورای اسلامی معرفی شد

شناسنامه


کدخبر: ۲۶۹۷۸۳
تاریخ: ۱۴۰۰/۵/۲۴     ساعت: ۲۲ : ۱۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۰ شنبه ۲۷ شهريور
  • ١٠ صفر ١٤٤٣
  • Sep 18 2021