صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
دبیر کمیته بنادر و دریانوردی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی:

رستم قاسمی درسال یک میلیون مسکن را خواهند ساخت

دبیر کمیته بنادر و دریانوردی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی معتقد است که رستم قاسمی درسال یک میلیون مسکن را خواهند ساخت.

 سارا صادقی - عباس دشتی مشاور دکتر آرامی و دکتر کرمی در مجلس و دبیر کمیته بنادر و دریانوردی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در گفتگو با جهانی پرس درخصوص گزینه انتخابی رستم قاسمی به عنوان وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: باتوجه به شخصیت و شناختی که از آقای رستم قاسمی وجود دارد و اینکه تجربیاتی هم در وزارت نفت داشتند یکی از گزینه های خوب در حوزه وزارت راه و شهرسازی است.
وی افزود: با توجه به تجربیات ایشان و رضایتی که پرسنل وزارت نفت از ایشان دارند و حتی در حال حاضر که از ایشان به نیکی یاد می کنند به نظرم یکی از بهترین گزینه ها برای این کار محسوب می شوند.
دشتی ادامه داد: مجلس هم تمام قد موافق برنامه های ایشان هستند همانطور که روز گذشته در کمیسیون بودجه و کمیسیون عمران مجلس رخ داد و از برنامه های ایشان در آینده به جد راضی بودند و امیدوارم با رای بالایی که در مجلس می گیرند با آن هم افزایی که دارند عملکرد خوبی داشته باشند.
دبیر کمیته بنادر و دریانوردی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی بیان کرد: ایشان به آن شعار رئیسی و مجلس که اعلام کرده بودند در سال یک میلیون مسکن ساخته شود اقای قاسمی دارای این تجربه هستند و این شعار را محقق خواهند کرد.
وی در خصوص نقش مهندس قاسمی در راستای توسعه اقتصاد دریا محور و زیرساخت ها و توسعه بنادر کشور با وجود قاسمی اظهار کرد: با توجه به اینکه خود آیت الله رئیسی هم در دولت کار و کرامت تاکید بر دریا محور دارند، امید آن داریم با وجود جناب آقای مهندس قاسمی در وزارت راه و شهرسازی شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش بنادر کشور نیز باشیم، زیرا بر این باور هستیم که توسعه اقتصاد دریا محور باعث اشتغال در حوزه های دریایی بالاخص بنادر خواهیم بود.

شناسنامه


کدخبر: ۲۶۹۸۲۵
تاریخ: ۱۴۰۰/۵/۲۷     ساعت: ۱۰ : ۲۱
امتیاز به این خبر:
  • 5
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۸ شهريور
  • ١١ صفر ١٤٤٣
  • Sep 19 2021