صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران:

محدودیت تردد همچنان پابرجاست

مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران با بیان اینکه محدودیت تردد همچنان پابرجاست گفت: فقط ۴ مورد می توانند با ارائه سند و مدرک برگه تردد دریافت کنند.

 اکرم جدیدی  ممتاز: ایمان قربانی مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران در گفتگو با پایگاه خبری جهانی پرس در خصوص ترددهای بین جاده ای اظهار کرد: زمانهایی که می توانند با مدارکی که ادله دارند میتوانند مراجعه کرده و برگه تردد دریافت کند.
وی افزود: شهروندان تهرانی در هر منطقه ای می تواند از همان منطقه برگه تردد دریافت کند به طور مثال هر شهروندی در اسلامشهر ، شهرری یا در منطقه شمیرانات سکونت دارد، میتواند از فرمانداری همان منطقه اقدام کرده و برگه تردد را تحویل بگیرد.
قربانی در پاسخ به این سوال که آیا برخی ها که در شهرستان هستند باید بیایند از تهران برگه تردد جاده ای دریافت کنند؟ گفت: نه نیاز نیست و در همان فرمانداری همان شهرستان مراجعه کرده و برگه تردد دریافت کند چرا که هر شهرستانی می تواند فرمانداری آن صادر کند.
مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران درخصوص حذف دریافت سیستمی بیان کرد: صدور برگه تردد به صورت سیستمی از ابتدای سال به دلیل برخی مشکلات برداشته شد.
وی عنوان کرد: برای شهرهای قرمز و نارنجی همچنان ممنوعیت تردد وجود دارد و شهروندان برای ورود و خروج به شهرهای آبی و زرد مشکلی ندارند.
قربانی گفت: در آن دوهفته اجازه تردد در جاده اصلا وجود نداشت یعنی اگر هم راننده در جاده وارد می شد و علاوه بر جریمه باید به شهر مقصد برمی گشت اما از 5 شهریور که این محدودیت برداشته شد همچنان محدودیت جاده ای هست و ماشینهایی که تردد به شهرهای قرمز و زرد داشته باشند جریمه می شوند.
مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران درخصوص شرایط تردد در جاده اظهار کرد: موضوعات پزشکی، کشاورزی، بنگاه های اقتصادی و مراسمات ختم(فقط افراد درجه یک)؛ اداری، قضایی(احکام دادگاه) که فقط ساکنین تهران هستند می توانند به فرمانداری تهران مراجعه کنند.

 

 

شناسنامه


کدخبر: ۲۷۰۲۴۱
تاریخ: ۱۴۰۰/۶/۷     ساعت: ۱۸ : ۵۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۸ شهريور
  • ١١ صفر ١٤٤٣
  • Sep 19 2021