صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

تحول و پیشرفت استان مرکزی در دستان مدیران کارآمد و انقلابی

تلاش بی دریغ برای رفع مشکلات مردم به ویژه فراهم‌سازی اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان نیازمند سه رکن اصلی یعنی برنامه ریزی برای حفظ و بکارگیری نیروهای متخصص، برقراری هماهنگی ها میان نهادها و سازمانها و از همه مهمتر تسلط بر قوانین و شناخت شرایط و وِیژگیهای منطقه است.

به گزارش جهانی پرس، پیروزی دولت سیزدهم با شعارهای فساد ستیزی، تحول گرایی و پیشرفت موجب شده تا بار دیگر امیدها و انتظارات برای روی کارآمدن مدیران جهادی، با انگیزه و در عین حال متخصص و آگاه برای حل مشکلات مردم تقویت شود. در همین راستا استان مرکزی به عنوان یکی از مناطق بسیار مهم کشور دارای پتانسیل های بسیار بالا مشتمل بر نیروهای مستعد انسانی تا منابع مادی و اقتصادی گوناگونی است که نیازمند بکارگیری مدیران پر تلاش برای حل مشکلات و رسیدن به جایگاه اصلی خود است.
این روزها در میان اسامی مختلفی که بعنوان گزینه های استانداری استان مرکزی در محافل خبری وشبکه های اجتماعی مطرح می گردند نام مصطفی سرخیل فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی استان به چشم می خورد . مردم و نمایندگان انقلابی استان مرکزی این بار توجه ویژه به سلامت عمل مدیران استانی در کنار تخصصشان دارند و همین امر زمینه ای شده تا استقبال خوبی به ویژه در میان جوانان و دانشگاهیان انقلابی به شخصیت های مردم مدار ، عدالت محور و با روحیات انقلابی وسخت کوش داشته باشند..
سرخیل که در حال حاضر بعنوان رئیس هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان مرکزی است یکی از چهره های باانگیزه و خوشنام بومی محسوب می شود که دارای مدارک عالی در رشته حقوق قضایی و عمومی می باشد. وی از حقوقدانان برجسته در حوزه ثبت اسناد و املاک کشور می باشد و سالیان متمادی در لباس استادی دانشگاه در جهت تعلیم و آموزش جوانان دانشجوی استان نقش کلیدی ایفاء نموده است . به باور معتمدین و فعالان استان، وی با شناخت دقیق مشکلات و چالشهای استانی و داشتن برنامه های تحولی از جمله مدیران توانمندی است که می تواند به عنوان استاندار مرکزی با جدیت در انجام ماموریت های محوله در اداره بهتر امور استان مرکزی و افزایش کارآمدی سازمانها موثر باشد و با برقراری هماهنگی و انسجام میان سازمانها و نهادهای مربوطه و برنامه ریزیهای کوتاه مدت و میان مدت مشکلات عدیده مردم شریف استان را برطرف سازد.
سرخیل که از مدیران سابق ستاد مرکزی بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی بوده و در سالهای اخیر در کسوت سردفتری اسناد رسمی و مدیریت دفتر الکترونیک قضایی و تدریس در دانشگاه به خدمتگزاری در استان فعالیت داشته است با ارائه کارنامه درخشان در مسئولیت های پیشین به خوبی ثابت کرده که توانایی ارتقاء وضعیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین ایجاد تحول در استان را دارد.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۷۰۷۵۸
تاریخ: ۱۴۰۰/۶/۱۸     ساعت: ۲۲ : ۴۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


يک ساوه اي

ترجيح ميدم در شنيدن اين خبر فقط سکوت کنم و چيزي نگم
و از خدا بخوام اين اتفاق نيفته
انشا الله که نميفته

۰
۱
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۰ شنبه ۲۷ شهريور
  • ١٠ صفر ١٤٤٣
  • Sep 18 2021