صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران:

آموزش های مهارتی نقطه اتکاء و اثربخش تحقق اشتغال و شکوفایی اقتصادی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در آیین تکریم و معارفه بیان داشت: آموزش های مهارتی نقطه اتکاء و اثربخش تحقق اشتغال و شکوفایی اقتصادی در کشور می باشد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، رضا گرزین با تأکید بر بهره گیری از آموزش های مهارتی در بهبود معیشت جامعه ایرانی، اظهار داشت: ما به عنوان متولی آموزش های غیررسمی در کشور باید شرایط آموزش های سنتی و تاریخ مصرف گذشته را بشکنیم و متناسب با تغیرات جهانی ساختارخت و رفتارهایمان را اصلاح نماییم.
وی آموزش های مهارتی را نقطه اتکاء برای تحقق برنامه های دولت تدبیر و امید عنوان کرد و افزود: اعتقاد داریم برای خروج از رکود اقتصادی ضروری است از منابع انسانی و سرمایه های داخلی بهره گیری نمود و چنانچه قرار باید توسعه ای اتفاق بیفتد توسط منابع انسانی صورت می پذیرد و خروجی اثربخش آموزش های مهارتی بهترین راه ممکن برای تحقق این امر می باشد.
مدیرکل استان تهران تصریح کرد: انتظار می رود استان تهران با داشتن صنایع بزرگ و تولیدی و ... شرایط استراتژیک در امر توسعه ی آموزش های فنی و حرفه ای و ارائه آموزش های اثربخش به عنوان الگو در سطح کشور مطرح شود .
گرزین با تأکید بر تعامل با صنایع بزرگ و تولیدی در استان، گفت: با برگزاری دوره های آموزشی جدید برای مربیان و کارشناسان و ارتباط با صنایع و همچنین بهره گیری از ظرفیت ها و تجارب موسسات کارآموزی آزاد می توانیم زیربنای توسعه پایدار و و کاهش نرخ بیکاری در کشور را فراهم نماییم.
وی در پایان سخنان خود آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد را بازوانی توانمند برای توسعه آموزش های مهارتی کیفی برشمرد.
در ادامه حسین بابایان مدیرکل سابق استان تهران به ارائه گزارشی پیرامون فعالیت های صورت گرفته در مدت تصدی خویش پرداخت و از همکاری کارکنان ساعی این استان در امر مهارت آموزی تقدیر کرد.

 

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۳۲۰۷
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۹     ساعت: ۱۳ : ۴۲
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
  • ٦ رمضان ١٤٣٩
  • May 21 2018