صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
با حکم رسمی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور

رضا گرزین مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران شد

رضا گرزین در حکمی از سوی سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور به عنوان مدیرکل جدید آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران منصوب شد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، در این حکم آمده است:
نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران» منصوب می¬شوید. تا از طریق تعامل، همدلی و بهره¬مندی از توانمندی¬های نیروی انسانی آن اداره کل و مراکز تابعه و همچنین ارتباط مؤثر با معاونین سازمان، مدیران ستادی و استانی، مسئولان دولتی و بخشهای عمومی و خصوصی در راستای دستیابی به رسالت، مأموریت ها و اهداف سازمان با اولویت قراردادن محورهای کاری زیر اقدام نمایید:
- ارتقای نقش آفرینی آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان زیربنای توسعه پایدار و کاهش نرخ بیکاری و لحاظ کردن شرایط حساس و ویژه بازار کار و وضعیت اشتغال کشور در تدوین برنامه های عملیاتی استان.
- تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی استان به صورت سالانه بر اساس سیاست های ابلاغی از سوی ستاد سازمان و اسناد بالادستی استان با رویکرد آمایش سرزمین.
- تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی در راستای بسیج ظرفیت ها و توسعه مشارکت ذینفعان به ویژه فراهم سازی بستر مناسب جهت گسترش حضور بخش غیر دولتی و تعاونی.
- تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی به منظور استاندارد سازی و به روز آوری کارگاه ها و افزایش بهره وری مراکز دولتی با استفاده از مشارکت مربیان و کارشناسان ارجمند.
- تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی به منظور اشاعه و نهادینه سازی فرهنگ مهارت آموزی، کار و کارآفرینی مبتنی بر استعداد، ذوق، دانش، مهارت، فناوری، تخصص و توانایی با رویکرد ارزشهای اسلامی و اخلاق حرفه ای.
- تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی به منظور ساماندهی و توانمند سازی نیروی انسانی دولتی و خصوصی مرتبط با سازمان با تأکید بر اخلاق حرفه ای و توسعه شایسته سالاری.
- تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی، تعامل با تشکل ها و انجمن های صنفی حوزه مهارت آموزی و اشتغال.
امید است با توکل به ایزد منان و کاربست درایت و تدبیر در انجام وظایف محوله، گام های مؤثری در راستای اجرای برنامه¬های دولت تدبیر و امید، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای بردارید.
 

 

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۳۲۰۸
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۹     ساعت: ۱۳ : ۴۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ ارديبهشت
  • ٥ رمضان ١٤٣٩
  • May 20 2018