صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

بیانه تشکل های مدیریتی مطبوعات و رسانه های کشور

انتخابات راه ورود به عرصه دموکراسی و مردم سالاری است. در جمهوری اسلامی ایران نیز به طور میانگین پس از انقلاب، در حدود هر ۲ سال یک انتخابات برگزار شده است. در اسفند ماه سال جاری نیز انتخابات مجلس شورای اسلامی در ایران برگزار خواهد شد؛ انتخاباتی مهم برای تعیین سرنوشت رکن اصلی قانون گذاری و نظارت بر امور کشور.

اهمیت مجلس شورای اسلامی و انتخاب نمایندگان خانه ملت برای همگان آشکار و مشخص است و به تعبیر بنیانگزار جمهوری اسلامی " مجلس در رأس امور است ". زندگی مردم به طرق مستقیم و غیر مستقیم با عملکرد مجلس در ارتباط است و لزوم حضور نمایندگان اصلح و به معنای واقعی کلمه خادم ملت ، امری خطیر و سرنوشت ساز است.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شرایط حساسی در حال برگزاری است. آنچه بیش از پیش اهمیت دارد حضور گروه های فعال و تاثیر گذار و مورد وثوق مردم در این انتخابات میباشد.
گروه های مختلف رسانه ای باعنایت به  جایگاه مردمی و ارتباطات اجتماعی از جمله اقشاری هستند که همواره در انتخابات های کشور نقش تأثیر گذار و با اهمیتی داشته اند. در این دوره نیز تشکل های مدیریتی مطبوعات و رسانه های کشور با همفکری و بدور از رویکردهای سیاسی و با نگاهی ملی نسبت به اتخاذ موضع واحد در قبال انتخابات مجلس شورای اسلامی و معرفی تعدادی از نامزدهای دارای سوابق مدیریتی در عرصه رسانه به ملت عزیزمان اقدام نموده اند. این انجمن های صنفی متشکل از تشکل های زیر میباشد:
انجمن مدیران روزنامه های غیر دولتی
انجمن مدیران نشریات ایران
انجمن مدیران رسانه ها
انجمن مدیران رسانه های کشاورزی و صنایع غذایی
شرکت تعاونی مطبوعات کشور
 
این  ائتلاف از تعدادی از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی بدون در نظر گرفتن جهت گیری سیاسی، رسانه ای و صرفاً در راستای تشکیل مجلسی خدمتگذار مردم با دغدغه منافع ملی حمایت میکند. اسامی این نامزدها بدین شرح است

- محمد علی وکیلی  کد :8919
- مصطفی کواکبیان :7462
- سید نظام الدین موسوی کد :8417
- محمد رضا راه چمنی کد:4742
- سید محمد زهیر غرضی کد : 6694
- بیژن نوباوه وطن کد:8677
- محمد سعید احدیان کد:1219
- سید علی موسوی خراسانی کد8299


من الله التوفیق

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۶۹۶۸
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰     ساعت: ۹ : ۵۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
  • ٧ شعبان ١٤٤١
  • Apr 01 2020