صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

نیروهای شهرداری تهران به موقع وارد مناطق سیل زده خوزستان شدند

نماینده مجلس شورای اسلامی در حاشیه حضور در مناطق سیل زده خوزستان گفت: خوشبختانه نیروهای شهرداری تهران به موقع وارد خوزستان شدند و در نقاط حساسی که نیاز به حضور آنان بود، وارد عمل شدند.

به گزارش جهانی خبر_محمود صادقی  در خصوص حضور نیروهای شهرداری تهران در مناطق سیل زده این استان گفت: روز گذشته وارد اهواز شدیم و بلافاصله در جلسه شورای شهر شرکت کردیم. سپس به سمت حمیدیه، کوت سیدنعیم، سوسنگرد و سایر شهرها حرکت کردیم. در تمامی این مناطق هم نیروهای شهرداری تهران مشغول به کار بودند.
وی افزود: خوشبختانه نیروهای شهرداری تهران به موقع وارد خوزستان شدند و در نقاط حساسی که نیاز به حضور آنان بود وارد عمل شدند. به طور مثال، این نیروها در دشت آزادگان حضور پیدا کردند تا برای مهار سرریزهای کرخه که به سمت بستان و سوسنگرد می‌رود، اقدامات لازم را انجام دهند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نیروهای شهرداری تهران در سابله هم با همکاری شرکت آب‌وفاضلاب تهران در حال احداث سیل‌بند هستند. در مجموع براساس مشاهداتی که داشتیم می‌توان گفت نیروهای شهرداری تهران خوب کار کرده اند و کماکان هم که مشغول کار هستند.

حضور هاشمی در جلسه مشترک روسای شورای شهر و شهرداران خوزستان
شهرنوشت: تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران که روز گذشته به خوزستان سفر کردند، در جلسه مشترک روسای شورای شهر و شهرداران ٤ شهر کوت، ابوهمیزه، بستان و سوسنگرد و فرماندار دشت آزادگان حضور یافتند.
به گزارش خبرنگار شهرنوشت، صبح روز گذشته محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، مرتضی الویری عضو شورای شهر و رئیس شورای عالی استان ها و مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران در مناطق سیل زده خوزستان حضور پیدا کردند.
این هیئت روز گذشته در جلسه مشترک روسای شورای شهر و شهرداران ٤ شهر کوت، ابوهمیزه، بستان و سوسنگرد و فرماندار دشت آزادگان حضور داشتند و به بحث و بررسی در خصوص مشکلات و شرایط بحرانی منطقه و بررسی راهکارهای تخلیه سیلاب از شهرستان پرداختند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۵۴۷
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۲     ساعت: ۱۴ : ۱۲
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
  • ١٧ رمضان ١٤٤٠
  • May 22 2019