صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
محمدعلی اسفنانی خبر داد؛

قیمت زولبیا و بامیه هنوز نهایی نشده استمدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران: قیمتی که درخصوص زولبیا و بامیه اعلام شده هنوز قطعی نشده است

به گزارش  جهانی خبر_محمدعلی اسفنانی در ارتباط تلفنی با برنامه پارک شهر شبکه رادیویی تهران گفت: قیمتی که درخصوص زولبیا و بامیه اعلام شده هنوز قطعی نشده است و اختلاف نظری میان اتحادیه و سازمان صنعت، معدن و تجارت وجود دارد که به زودی حل می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران درباره قیمت خرما نیز افزود:​ چندی پیش اعلام کردیم که باید اتحادیه ذیربط قیمت خرما را تعیین کند تا تعزیرات بتواند با متخلفان برخورد داشته باشد، اما مسئولان اتحادیه اعلام می‌کنند که به جهت تنوع خرما امکان قیمت گذاری نیست.

وی گفت: اگرچه قیمت خرما اعلام نشده است، اما فروشندگان خرما بیش از ۱۰ درصد از قیمت خرید اجازه افزایش قیمت ندارند و با متخلفان برخورد خواهیم کرد.

اسفنانی در پاسخ به سؤال مجری برنامه مبنی بر اینکه چرا با تخلفات فروشگاه‌های زنجیره‌ای برخورد نمی‌کنید؟ افزود: با هیچ متخلفی تعارف نداریم و روز‌های پایانی سال گذشته یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای بسیار معتبر در غرب تهران به جهت برخی نخلفات پلمب شد.

وی در پاسخ به سؤال مجری که مبنی بر اینکه قیمت برنج با چه توجیهی افزایش یافته و به بالاتر از ۲۵ هزار تومان در هر کیلوگرم رسیده است، گفت: حتماً باید سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان در این موضوع ورود کند، چون هیچ دلیلی برای افزایش قیمت برنج وجود ندارد و برای تولید برنج نیاز به هیچ نهاده وارداتی یا جدید نداریم که به این بهانه که نهاده افزایش قیمت داشته پس برنج هم افزایش قیمت پیدا کند.

اسفنانی افزود:​ برخی نیز سیل استان‌های شمالی را بهانه‌ای برای افزایش قیمت برنج اعلام می‌کنند درحالی که استان‌های مازندران و گیلان در سیل اخیر آسیبی ندیده اند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۸۷۰
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۱۵     ساعت: ۱۱ : ۳۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
  • ١٥ رمضان ١٤٤٠
  • May 20 2019