صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم نیروهای مسلح مرداد ماه برگزار می شود

حضور ۳۰۰ نفر از منتخبان قرآنی در مسابقات

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا از برگزاری سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم در مرداد ماه خبر داد و گفت: این دوره از مسابقات با حضور ۳۰۰ نفر از منتخبان قرآنی به میزبانی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا برگزار می شود.

به گزارش جهانی خبر_سردار "رمضان شعبانی" در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری پلیس در خصوص برگزاری سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم اظهار داشت: این دوره از مسابقات از یکم تا سوم مرداد ماه سال جاری در بخش کارکنان پایور مرد و کارکنان وظیفه، به میزبانی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ستاد فرماندهی برگزار می شود.

وی ادامه داد: این مسابقات با حضور تقریبی 300 نفر از منتخبان قرآنی نیروهای مسلح در 10 رشته قرائت، تحقیق، ترتیل، اذان، درک مفاهیم سطح یک و دو و رشته حفظ 5، 10، 15، و 20 جزء قرآن کریم برگزار می شود.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه این دوره متفاوت تر از دوره های قبل است، توضیح داد: در سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم به استثنای رشته درک مفاهیم سطح یک و دو، برای کلیه آزمون های مسابقات، آزمون ترجمه نیم جزء قرآن کریم نیز برگزار می شود.

سردار شعبانی همچنین به برگزاری مسابقات برای خانواده کارکنان اشاره کرد و گفت: در نظر است در این دوره، مسابقات خانواده کارکنان نیروهای مسلح هم به میزبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از 29 تا 31 تیر ماه برگزار شود.

وی اظهار داشت: این مسابقات در 6 گروه دختران زیر 16 سال و بالای 16 سال، پسران زیر 16 و بالای 16 سال و همسران زن کارکنان و کارکنان پایور زن به ترتیب در 10 رشته برگزار می شود.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تصریح کرد: در این دوره از مسابقات نیز با توافق مدیران قرآن و عترت نیروهای مسلح و ... برابر ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، رشته قرائت تحقیق خواهران و همسران حذف می شود.

وی ادامه داد: در این بخش از مسابقات 750 نفر از منتخبان قرآنی خانواده های نیروهای مسلح در تیر ماه با هم به رقابت می پردازند.

سردار شعبانی در پایان به بیان اهداف برگزاری مسابقات قرآنی پرداخت و گفت: این مسابقات با هدف تعامل و همکاری بیشتر نیروهای مسلح و ایجاد رابطه صمیمی در بین خانواده های قرآنی این نیرو و همچنین آمادگی برای شرکت در مسابقات قرآنی کشوری از جمله مسابقات ایران و عمان، اوقاف و امور خیریه کشور، بیت قرآن امام علی (ع)، وزارت اقتصاد و دارایی (کارمندان دولت) برگزار می شود.

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۲۷۶۱
تاریخ: ۱۳۹۸/۳/۲۸     ساعت: ۱۰ : ۱۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
  • ١٣ ذو القعده ١٤٤٠
  • Jul 16 2019