صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امضا شد:

تفاهم‌نامه کمیته امداد و بسیج سازندگی برای ایجاد ۱۵۰۰ فرصت شغلی ویژه مددجویان خراسان جنوبی

تفاهم‌نامه کمیته امداد و سازمان بسیج سازندگی برای ایجاد ۱۵۰۰ فرصت شغلی ویژه مددجویان خراسان جنوبی با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور و رئیس بسیج سازندگی کشور به امضا رسید.

به گزارش جهانی خبر از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری برای توسعه اشتغال و توانمندسازی خانواده‌های محروم و نیازمند خراسان جنوبی با حضور حجت‌الله عبدالملکی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد و سردار محمد زهرایی، رئیس بسیج سازندگی کشور برگزار شد.

 
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد در این مراسم با بیان اینکه توانمندسازی و ایجاد درآمد پایدار برای خانواده‌های تحت حمایت از اولویت های اصلی و راهبردی کمیته امداد است، گفت: مهمترین راهبرد امداد در ایجاد اشتغال، هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های خیران و جهادگران کارآفرین است.
 
عبدالملکی از ایجاد ۱۵۰۰ فرصت شغلی در استان خراسان جنوبی با همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی خبر داد و افزود: در سطح کشور ۶ استان به صورت ویژه برای توسعه طرح‌های اشتغال و آموزش‌های کارآفرینی محرومان در نظر گرفته شده است.
 
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور نیز با بیان اینکه بیکاری بزرگترین تهدید برای ثبات کشور است، گفت: با امضای این تفاهم‌نامه، هم‌افزایی بسیار خوبی بین سپاه پاسداران و کمیته امداد به وجود آمده است و باید به بهترین نحو این تفاهم‌نامه اجرایی شود.
 
وی با اشاره به توفیقات مددجویان کمیته امداد در خراسان جنوبی در زمینه تولید فرش دستباف، خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های کمیته امداد، تولیدات فرش مددجویان کمیته امداد دارای نشان جهانی شده است.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۶۲۱۲
تاریخ: ۱۳۹۹/۷/۲۳     ساعت: ۱۸ : ۵۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ شنبه ۳ آبان
  • ٧ ربيع الاول ١٤٤٢
  • Oct 24 2020