صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

رادیو بهزیستی ویژه نابینایان، توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رونمایی شد

در جلسه ویدئو کنفرانس وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نمایندگان موسسات و انجمن های فعال در حوزه نابینایان در سراس کشور، از رادیو بهزیستی که توسط گروهی از نابینایان تولید می شود نیز رونمایی شد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی و امور بین الملل، مسعود آسیما مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی در این خصوص گفت: رادیو بهزیستی، مجموعه صوتی شامل اخبار و مطالب آموزنده و معرفی فعالان حوزه نابینایان است که هر دو هفته یک بار به صورت پادکست توسط جمعی از افراد دارای معلولیت بینایی تولید شده و در سایت سازمان بهزیستی منتشر می شود.

وی افزود: این تلاش جدیدی در حوزه اطلاع رسانی سازمان بهزیستی است که درنظر داریم از ظرفیت های فرهنگی، هنری و رسانه ای افراد تحت پوشش سازمان در تنوع بخشی به محصولات رسانه ای سازمان بهزیستی کمک بگیریم.

آسیما با بیان اینکه افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی دارای خلاقیت و توانمندی های بسیاری هستند، افزود: این افراد شایسته تکریم هستند و ما بنا داریم در تولید سایر محصولات رسانه ای سازمان از جمله طراحی پوستر، کلیپ و موشن گرافی و ... از این توانمندی ها استفاده نماییم.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی در پایان خاطرنشان کرد: از اتفاقات خوب این برنامه ریزی این بوده است که پوستر روزهای جهانی ناشنوایان و نابینایان، توسط معلولان جسمی حرکتی تحت پوشش سازمان بهزیستی تهیه و منتشر شده است.

همچنین در این مراسم امیر سرمدی از اعضای شورای سردبیری رادیو بهزیستی درخصوص روند تولید این برنامه رادیویی توضیحاتی را ارائه کرد.

گفتنی است تاکنون ۹ شماره از رادیو بهزیستی پیش تولید شده است که از این اینجا می توانید به آن دسترسی داشت.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۶۲۱۴
تاریخ: ۱۳۹۹/۷/۲۴     ساعت: ۱۳ : ۳۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ شنبه ۳ آبان
  • ٧ ربيع الاول ١٤٤٢
  • Oct 24 2020