صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

برنامه ریزی آغاز سالی خوش برای مددجویان/ جشن نیکوکاری در اسفند ماه برگزار می شود

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران با بیان اینکه هدف از اجرای جشن نیکوکاری ترویج فرهنگ احسان ،انفاق و نیکوکاری است، گفت: با همکاری و مشارکت مردم نوعدوست در تلاشیم تا زمینه آغاز سالی خوش را برای مددجویان فراهم کنیم.

به گزارش جهانی خبر از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمدسعادت ، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: جشن نیکوکاری امسال همزمان با سراسر کشور در روزهای چهار شنبه، پنجشنبه و جمعه ۱۳، ۱۴ و ۱۵ اسفند به ترتیب در مدارس، پایگاه های کمیته امداد و میعاد گاه های نماز جمعه استان برگزار می شود.

وی افزود : در روز ۱۳ اسفند طی هماهنگی های بعمل آمده با آموزش و پرورش این جشن از طریق فضای مجازی در شبکه شاد با حضور دانش آموزان و فرهنگیان برگزار خواهد شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: در ۱۴ اسفند نیز در تمامیِ شهرهایِ استان ، یک پایگاه ایجاد و همچنین خدمات و ظرفیت کمیته امداد استان نیز در این پایگاه ها اطلاع رسانی می شود.

وی بیان داشت: در صورت برقراری نماز جمعه در روز ۱۵ اسفند این جشن در میعادگاه های نماز جمعه برگزار می شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: واریزِ عیدانهِ نقدی به حساب مددجویان، با همکاری و مشارکت مردم نوعدوست ، مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه ، شورای زکات روستاها و خیران از جمله برنامه های این نهاد است.

وی افزود: با توجه به شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا برنامه ریزی شده تا از ظرفیت مراکز علمی، دولتی، تجاری، اصناف و... برای فراهم کردن زمینه آغاز سالی نو برای مددجویان اقدام کنیم.

سعادت گفت: تهیه و توزیع سبد کالای غذایی و بهداشتی در قالب کمک مومنانه از جمله برنامه هایی است که با مشارکت مردم نوعدوست و خیران در آستانه سال نو برای مددجویان انجام می شود.

شناسنامه


کدخبر: ۲۴۸۶۶۹
تاریخ: ۱۳۹۹/۱۰/۲۳     ساعت: ۲۰ : ۲۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
  • ٣ جمادي الثانيه ١٤٤٢
  • Jan 17 2021