صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

اهدای یک قطعه زمین به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد فیروزکوه

رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه از اهدای یک قطعه زمین به مساحت ۸۰۰۰ متر مربع به ۷۰ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این اداره خبر داد.

به گزارش جهانی پرس از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس دهباشی،گفت: یکی از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در اقدامی خداپسندانه یک قطعه زمین به متراژ 8000 متر مربع  را با حضور امام جمعه،فرماندار،فرمانده سپاه و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان فیروزکوه در روستای سرچمن به 70 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان اهداء کرد.

وی با بیان اینکه ارزش این قطعه زمین اهدایی سه میلیارد و 500 میلیون تومان برآورد شده است،افزود: در این شرایط اقتصادی کمک های خیّران و حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین نقش بسزایی در خدمت رسانی به خانواده های تحت حمایت دارد.

دهباشی،بیان کرد: این حامی  2 سال است با حمایت مادی و معنوی از 30 یتیم با  این اداره همکاری می کند.

رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه توانمندسازی مددجویان تحت حمایت از راهبردهای اصلی این نهاد است،عنوان کرد: خدمات کمیته امداد در بخش های تامین و تعمیرات مسکن، اشتغال و خودکفایی، کمک معیشت ، کمک هزینه ازدواج، وام ضروری، آموزش و حمایت تحصیلی، بهداشت و درمان، امور حقوقی و قضایی، خدمات مشاوره ای و خدمات نظام وظیفه و ... در جهت توانمندی خانوارهای تحت حمایت ارائه می شود.

وی با ارائه گزارشی از خدمات عمرانی ارائه شده به خانواده های تحت حمایت این اداره،گفت: احداث دو مسکن روستایی دردست اقدام است.

دهباشی، افزود: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون 33 خانواده تحت حمایت از خدمت تعمیرات مسکن بهره مند شده اند.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۷۰۷۲۲
تاریخ: ۱۴۰۰/۶/۱۷     ساعت: ۱۶ : ۲۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۰ شنبه ۲۷ شهريور
  • ١٠ صفر ١٤٤٣
  • Sep 18 2021