صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

کاندیدای جدید برای ریاست باشگاه الهلال

رسانه های عربستان با دامن زدن به بحران های شدید مدیریتی در باشگاه الهلال از معرفی کاندیدای اصلی ریاست این باشگاه خبر دادند.

به گزارش  جهانی خبر-"ورزش سه"، امیر بن فیصل طی چند ماه ریاست بر الهلال حالا در مسیر برکناری قرار گرفته است. ناکامی های اخیر در جام های مختلف داخلی و بین المللی باعث شد تا انتقادات از این چهره جنجالی به اوج خود برسد به خصوص در حاشیه آخرین بازی این تیم با التعاون که شعار"سامی-سامی" در حمایت از چهره ای اسطوره ای باشگاه سامی الجابر سر داده شد.


در شرایطی که طرفداران خواستار بازگرداندن رئیس سابق باشگاه هستند رسانه های عربستان از جمله الریاضیه مدعی شد امیر سعود بن ترکی یکی از شاهزاده های پرنفوذ و سرشناس این کشور به عنوان کاندیدای اصلی ریاست الهلال معرفی و در یک قدمی نشستن روی صندلی مدیریت باشگاه قرار دارد.


الهلال با ریاست امیر بن فیصل با جابه جایی جنجالی سرمربی موفق پرتغالی و ورود زوران مامیچ کروات روبرو شد که این تغییر اصلا به مذاق طرفداران خوش نیامد. تیم متمول سعودی در لیگ عربستان و جام حذفی ناکامی های زیادی به چشم دید و در جام باشگاه های عرب نیز به نایب قهرمانی رسید تا دستش از جام کوتاه بماند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۷۸۰
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۱۱     ساعت: ۱۲ : ۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: ورزشی       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
  • ١٤ رمضان ١٤٤٠
  • May 19 2019