صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
موضعگیری تاج در فوتبال برتر:

نماینده‌ها با فوتبال به دنبال رای هستند!

رییس فدراسیون فوتبال نسبت به اظهارنظرهای برخی نمایندگان مجلس درباره فوتبال انتقاد کرد.

به گزارش  جهانی خبر_"ورزش‌سه"، طی هفته های گذشته برخی نمایندگان مجلس موضع گیری های تندی را علیه فدراسیون فوتبال و مهدی تاج و برخی دیگر از مدیران انجام دادند که این مساله با واکنش رییس فدراسیون مواجه شد.


مهدی تاج شب گذشته در گفت و گوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر شبکه سوم سیما در این خصوص گفت: من دیدم بعد از بازی پرسپولیس و سپاهان یکی از نمایندگان مجلس درباره ضعف سازمان لیگ صحبت کرد. اعتقادم این است که مردم فوتبال را دنبال می کنند و نباید افراد از روی منفعت اظهارنظر کنند. افرادی باید درباره فوتبال حرف بزنند که دلسوز فوتبال هستند و گذشته و حال این ورزش را می دانند. آنها می توانند درباره آینده نیز ایده بدهند.


 وی ادامه داد: متاسفانه در این بحث افراد منفعت خود را هم می بینند. خصوصا حالا که برخی نمایندگان به دنبال رای آوردن در انتخابات مجلس هم هستند. جالب اینکه فردی که هفته پیش در این خصوص صحبت کرد، در شورای سیاست گذاری صداوسیما هم حضور دارد و در برخی برنامه ها نقش دارد. در این شرایط منطقی نیست که چنین افرادی بیش از هر کارشناس دیگری اظهارنظر فوتبالی انجام بدهند.


تاج در پایان افزود: اجازه بدهید درباره فوتبال، افراد فوتبالی تصمیم گیری کنند و اینکه نماینده مجلس در این خصوص اظهارنظر کند چندان شکل مناسبی ندارد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۸۶۴
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۱۵     ساعت: ۱۱ : ۲۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: ورزشی       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
  • ١٧ رمضان ١٤٤٠
  • May 22 2019