صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

استقبال گرم دانش آموزان از برگزاری مسابقه داستان نویسی ویژه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

هفتمین جشنواره فرهنگی هنری اسوه حسنه در قالب آئین اختتامیه ویژه دانش آموزان دختر و پسر متوسطه اول در موزه انقلا ب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آقای صفار مدیر یکی از مدارس شرکت کننده و جزو طراحان این مسابقه ضمن اشاره به اینکه هفت سال پیش ایده این جشنواره بعد از توهین روزنامه نگار اروپایی به ساحت مقدس پیامبر و در جواب به این اقدام ضد فرهنگی کلید خورده است، این جشنواره را استعدادیابی در عرصه فرهنگی و هنری بین قشر نوجوان توصیف کرد که به انضمام دوره ها و کلاس های آموزشی، این استعداد ها میتوانند بروز و ظهور حداکثری یابند. وی در ادامه افزود که هیئت اجرایی جشنواره سال به سال بر مبنای دغدغه ها و نیازمندی های نوجوانان و فضای جامعه بخش های جدیدی به جشنواره اضافه می کند. صفار به عنوان نمونه به استقبال گرم دانش آموزان از برگزاری مسابقه داستان نویسی ویژه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد.
وی در پایان با اشاره به ظرفیت سخت افزاری خوب موزه، اذعان کرد که فضای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای دانش آموزان بسیار جذاب و تاثیرگذار است و به خوبی آنان را در فضای ایثار و فلسفه ی دفاع مقدس قرار داده است که مصداق بارز آن در استقبال گسترده دانش آموزان از مسابقه عکاسی از فضای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نمایان شد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۶۹۷۱
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰     ساعت: ۱۵ : ۱۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
  • ٦ شعبان ١٤٤١
  • Mar 31 2020