صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

رئیس سازمان حج و زیارت از خدمات دست اندرکاران در ایام تشریق قدردانی کرد

رئیس سازمان حج و زیارت از تلاش‌ها و خدمات همه مدیران و پرسنل، سازمان و واحدهای تابعه و بخش‌های دست اندرکار و بعثه مقام معظم رهبری در خدمات رسانی به حجاج بیت الله الحرام در ایام تشریق و برگزاری مطلوب این ایام قدردانی کرد.

به گزارش جهانی خبر_ روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حج و زیارت، علی رضا رشیدیان در پایان ایام تشریق و بازگشت قریب به ٩٠ هزار حاجی کشورمان از منا به مکه مکرمه گفت : مراسم و اعمال تشریق در شرایط بسیار خوب و توام با آرامش و نظم و انضباط خاصی برگزار شد و زائران کشورمان توانستند در فضایی آرام توام با شور و نشاط به دور از هر دغدغه ای اعمال خود را به خوبی به انجام برسانند.
وی تصریح کرد : خوشبختانه طی این ایام در منا جز کمبود جا و فضا که امری طبیعی است مشکل دیگری نداشتیم و تمامی واحدها و بخش های دست اندرکار ازمدیران و خدمه پر تلاش کاروان ها ونیز دستیاران خانم آنها ، مدیران و پرسنل مجموعه ها و نیزآشپزخانه ها ، همچنین بخش هایی چون واحدهای اسکان ، تغذیه و تدارکات ، حمل و نقل ،راهنمایان ،امداد ، هیات پزشکی و غیره وظایف خود را در عین فشردگی به خوبی به انجام رساندند که شایسته قدردانی است.
وی اظهار کرد : حوزه نمایندگی ولی فقیه نیز برنامه های فرهنگی ویژه ای را برای زائران تدارک دیده و به نحو مطلوبی به انجام رساندند و روحانیون معین و معینه ها در این ایام با حضور هماهنگ و مستمر در کنار زائران بر انجام صحیح و دقیق مناسک و اعمال آنها نظارت و راهنمایی لازم را داشتند.
وی افزود : مدیران امور اجرایی حجاج را در نهایت حساسیت و دقت پیگیری و دنبال کردند و در مجموع همه در یک تعامل و هماهنگی و ارتباط منسجم و بهم پیوسته تلاش کردند عملیات حج بویژه در سه روز ایام تشریق در عرفات و منا با کیفیت مطلوب توام با آرامش برگزار شود.
رشیدیان تصریح کرد : در سایه این همت و تلاش بی وقفه کارگزاران حج و زیارت و حوزه نمایندگی ولی فقیه این ایام و مراسم و اعمال مربوطه به نحو مطلوبی به انجام رسید و زائران هم رضایت نسبی از این خدمات و تلاش ها داشتند خدمتی که انشاالله رضایت الهی را در پی خواهد داشت.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۳۰۶۵
تاریخ: ۱۳۹۸/۵/۲۳     ساعت: ۱۰ : ۲۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
  • ١٩ محرم ١٤٤١
  • Sep 19 2019