صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
در بیست‌وهشتمین جلسه نقد کتاب شعر زنان «یک ماه، یک کتاب»؛

کتاب شعر «عبور از من» سروده الهه تاجیک‌زاده نقد و بررسی می‌شود

تازه‌ترین نشست نقد کتاب شعر زنان با عنوان «یک ماه، یک کتاب» با نقد و بررسی کتاب شعر «عبور از من» سروده الهه تاجیک‌زاده برگزار می‌شود

به گزارش جهانی خبر_حوزه هنری، نشست «یک ماه، یک کتاب» که هر ماه به نقد و بررسی شعر یکی از شاعران زن می‌پردازد، در بیست‌وهشتمین نشست خود به نقد و بررسی کتاب شعر «عبور از من» سروده الهه تاجیک‌زاده اختصاص دارد.

بیست‌وهشتمین جلسه «یک ماه، یک کتاب» با حضور الهه تاجیک‌زاده سراینده کتاب شعر «عبور از من»، سودابه امینی و مصطفی علی‌پور و فریبا یوسفی برگزار می‌شود.

مجموعه شعر «عبور از من» سروده الهه تاجیک‌زاده دارای هفت قالب نیمایی- چهل سه‌گانی و هفت سه‌پاره بلند است که شاعر آن‌ها را در مضامین متنوع عاشقانه و اجتماعی در سال‌های 88 تا 94 سروده است و از سوی انتشارت سوره مهر وارد بازار نشر کتاب شده است.

 قابل توجه است، سلسله برنامه‌های «یک ماه، یک کتاب» هرماه به همت مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری و به منظور معرفی و نقد و بررسی کتاب شعر زنان با حضور شاعران و علاقه‌مندان شعر برگزار می‌شود.

گفتنی‌ است، عموم علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند ‌شنبه 26 مردادماه، ساعت ۱۶ به خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، سالن سلمان هراتی مراجعه کنند.

 

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۳۱۵۰
تاریخ: ۱۳۹۸/۵/۲۳     ساعت: ۲۰ : ۵۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ جمعه ۲۹ شهريور
  • ٢٠ محرم ١٤٤١
  • Sep 20 2019