صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
با حضور ده تن از فیلم‌سازان برتر سینمای کودک و نوجوان؛

سومین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران برگزار می‌شود

حوزه هنری استان اصفهان از شنبه هفته ۲۶ مردادماه به مدت ۵ روز میزبان سومین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران خواهد بود.

به گزارش جهانی خبر_ حوزه هنری، مهدی احمدی‌فر رئیس حوزه هنری استان اصفهان عنوان کرد: سومین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران یکی از رویدادهای مهم سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان است که در دو بخش ایده و فیلم برای نوجوانان رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری این رویداد مهم در مجموعه فرهنگی و آموزشی سوره حوزه هنری بیان کرد: حوزه هنری اصفهان چون سال‌های گذشته در زمینه برگزاری برنامه‌های جنبی جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان در سالن‌ها و مجموعه خود همکاری دارد.

احمدی‌فر افزود: سومین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران دو روز پیش از آغاز جشنواره کودک و با حضور ۶۰ نفر از نوجوانان سراسر کشور و ده تن از فیلم‌سازان مطرح سینمای کودک و نوجوان برگزار می‌شود و به آموزش و آشنایی شرکت کنندگان با مباحث فیلم‌سازی و خلق آثار در زمینه کودک و نوجوان می‌پردازد.

حضور ده تن از فیلمسازان برتر سینمای کودک و نوجوان در سومین المپیاد فیلمسازی نوجوان

مرضیه برومند، رسول صدرعاملی، وحید نیکخواه‌آزاد، علی‌اکبر قاضی‌نظام، کامبوزیا پرتوی، همایون اسعدیان، ایرج طهماسب، ابوالفضل جلیلی، پوران درخشنده و علیمراد (انیماتور) از جمله کارگردانانی هستند که در کارگاه‌های آموزشی سومین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران به آموزش مباحث ساخت فیلم‌ به ۶۰ نفر از نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ سال می‌پردازند.

گفتنی است «سومین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران» ۲۶ تا ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ در مجتمع فرهنگی سوره اصفهان واقع در خیابان آمادگاه برگزار می‌شود.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۳۱۵۴
تاریخ: ۱۳۹۸/۵/۲۳     ساعت: ۲۱ : ۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
  • ١٩ محرم ١٤٤١
  • Sep 19 2019